Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XF 4.2 SV8 Chełm...

(1/3) > >>

Artek123:

Chciał bym również poddać pod waszą ocenę to auto... i jak poprzednio pytanie... czy ktoś może oglądał już to auto albo ,,je zna"...???



Link do ogłoszenia:

http://allegro.pl/jaguar-xf-supercharged-4-2-v-8-416-km-i6215550060.html

Driv3rrrr:
Zadzwonię jutro do gościa jak nie zapomnę, zapytam czy bywa w Lublinie. Narazie do Chełma nie mam czasu skoczyć, bo w robocie młyn a i narzeczona urodzi córę na dniach :D

Jedrzej:
Nie wiele widać, wygląda na to że trzeba sprawdzic z bliska, wygląda na to że był robiony. Cały faluje przy szczelinach, może tak ma być (nie porównywałem z folderowymi fotkami). Nie zauważyłem też wpisu o bezwypadkowości, bezkolizyjności. Pierwszy właściciel, pochodzenie niemcy, coś tu blacharką czuć... Dziwny wystrój wnętrza, nie wiem czy bym to kupił, "i jeszcze zdjęcie ulicy na desce rozdzielczej..."  :-hehe

Artek123:

--- Cytat: Driv3rrrr w Czerwiec 02, 2016, 22:53:31 pm ---Zadzwonię jutro do gościa jak nie zapomnę, zapytam czy bywa w Lublinie. Narazie do Chełma nie mam czasu skoczyć, bo w robocie młyn a i narzeczona urodzi córę na dniach :D

--- Koniec cytatu ---

Było by super gdyby udało Ci się rzucić na niego okiem na żywo...



--- Cytat: Jedrzej w Czerwiec 02, 2016, 23:14:02 pm --- Nie zauważyłem też wpisu o bezwypadkowości, bezkolizyjności. Pierwszy właściciel, pochodzenie niemcy, coś tu blacharką czuć...

--- Koniec cytatu ---

Też zwróciłem na to uwagę... Jutro zadzwonię, może uda mi się coś więcej wywnioskować po rozmowie...
Generalnie nie mam daleko od siebie bo ok. 220 km., więc można by było podjechać i na żywo zobaczyć... ale doskwiera brak czasu i chęci na najprawdopodobniej kolejną bezproduktywną wycieczkę krajoznawczą... stąd też założenie tego tematu i próba wywnioskowania czy w ogóle jest sens tam jechać...

Jedrzej:
Zawsze z Drivem możecie pobawić się X5'iątkami, przy puszce pepsi z lodówki. Ja to mam daleko...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej