Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

S-type R Kalisz...

<< < (2/4) > >>

Jedrzej:
Zdrapcoch, niestety... popatrz dokładnie.

Klapa leży równo w poziomie, pokrywają się linie błotnk-klapa-błotnik gorą. Patrz na szczeline górą zwęża się przy błotniku, nierówno z drugiej jest normalna w miarę, więc wydaje się że można "kopnąć" klapę w bok, i po krzyku, ale nie, bo wtedy dół klapy już się nie pogodzi ze zderzakiem lampami, no i będzię zonk. Więc trzeba wybrać mniejsze zło, i wypośrodkować klapę między błotnikami, albo przesunąć błotnik, a to jest stosunkowo trudne.

Także z całym szacunikiem, kołek tylko podniesie lub opuści płat górny, i rozszerzy szczelinę lampa-klapa, i skosi linię klapa-zderzak

(Mam nadzieję że nie uraziłem znów kogoś, że zwróciłem uwagę, bo tu już strach cokolwiek teraz powiedzieć.)

niewaskieauto:
Jedrzej nie bój się  wal śmiało przecież wiemy że Ty tak masz w standardzie.
Co do halogenów i plastików na kielichach  to tu powinny być   

Zdrapciooh:

--- Cytat: Jedrzej w Czerwiec 03, 2016, 21:27:08 pm ---Zdrapcoch, niestety... popatrz dokładnie.

Klapa leży równo w poziomie, pokrywają się linie błotnk-klapa-błotnik gorą. Patrz na szczeline górą zwęża się przy błotniku, nierówno z drugiej jest normalna w miarę, więc wydaje się że można "kopnąć" klapę w bok, i po krzyku, ale nie, bo wtedy dół klapy już się nie pogodzi ze zderzakiem lampami, no i będzię zonk. Więc trzeba wybrać mniejsze zło, i wypośrodkować klapę między błotnikami, albo przesunąć błotnik, a to jest stosunkowo trudne.

Także z całym szacunikiem, kołek tylko podniesie lub opuści płat górny, i rozszerzy szczelinę lampa-klapa, i skosi linię klapa-zderzak

(Mam nadzieję że nie uraziłem znów kogoś, że zwróciłem uwagę, bo tu już strach cokolwiek teraz powiedzieć.)


--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze informuję, że nie obraziłem się pod wpływem Twoich uwag :-)
Po drugie to aż tak się nie przyglądałem. Pamiętam, że u siebie w ten sposób poprawiałem spasowanie klapy.


aldek:
A może tego ? http://otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-r-moc-klasa-komfort-ID6yhBsF.html  Od razu mówię : nie jest mój i go nie oglądałem, ale znam właściciela  ;D

Artek123:


--- Cytat: aldek w Czerwiec 05, 2016, 17:16:47 pm ---A może tego ? http://otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-r-moc-klasa-komfort-ID6yhBsF.html  Od razu mówię : nie jest mój i go nie oglądałem, ale znam właściciela  ;D

--- Koniec cytatu ---

Odcień drewna na desce rozdzielczej jest inny niż pozostałe tego typu elementy w aucie...  także teraz tylko pytanie... co było powodem wymiany deski ??? bo od tak, nikt takich elementów nie wymienia...
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej