Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

S-type R Kalisz...

(1/4) > >>

Artek123:

Panowie chciał bym poznać waszą opinię na temat tego samochodu / ogłoszenia... a może ktoś oglądał już to auto albo coś wie na jego temat...



Link do ogłoszenia:

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-r-ID6ym9NT.html

Jedrzej:
Wygląda dobrze, było lakierowane, linie klapy bagażnika nie są zgodne, lewe tylne drzwi troszkę za nisko przy błotniku. Z przodu maska inny odcień, z blotnikiem prawym. linie też trochę ciasne. Ogólnie wygląda dobrze. Cenę uważam za zbyt wysoką. Widać że auto wygląda dokładnie tak jak na fotkach, nie jest nawet pożądnie umyty, więc nie bedzie picu na lakier, i skóry. Do negocjacji, i oględzin osobistych. Stan techniczny trzeba dokładnie sprawdzić w takim silnym bolidzie.

Artek123:
Moje podejrzenie wzbudza jeszcze brak halogenów w przednim zderzaku (są zaślepki) i brak plastikowych osłon pod maską na kielichach (wydaje mi się że wszystkie S-ki miały te osłony)...

Jedrzej:
Nooo. takich dupereli to jest pełno, kołków tu i tam nie ma, gumek grodzi... ale wygląda że nie był jakoś zmielony. Chociaz to nie wiele mówi. Trzeba dokładnie sprawdzić. Teraz są coraz lepsze auta, nie ma już takich trupów na forum jak jeszcze ze dwa miesiące temu, że włosy wypadały. Był jakoś potłuczony, ale jak mocno to tylko na żywo.

Zdrapciooh:

--- Cytat: Artek123 w Czerwiec 02, 2016, 23:20:05 pm ---Moje podejrzenie wzbudza jeszcze brak halogenów w przednim zderzaku (są zaślepki) i brak plastikowych osłon pod maską na kielichach (wydaje mi się że wszystkie S-ki miały te osłony)...

--- Koniec cytatu ---

Brak halogenów jest OK dla STR. W tym roczniku nawet "zwykłe" wersje miały lift zderzaka i nie miały halogenów tylko kratki. http://www.carautoportal.com/jaguar/jaguar-s-type.php
Osłony na kielichach, to też nie jest standard.
Być może tylną klapę da się poprawić, trzeba by było sprawdzić, czy gumowy odbojnik nie jest za bardzo wykręcony.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej