Dział formalny > Zmiany na Forum po 1 maja 2016

Forum po aktualizacji 1 czerwca 2016 r. - uwagi, sugestie, ...

<< < (8/10) > >>

niewaskieauto:
Zadowolony jestem z tego wyglądu forum jest naprawdę nie źle.
Jeszcze mam pytanie czy funkcja widocznych osób przeglądających dany wątek może pojawić się z powrotem. 

JCPF7777:
Czytam czytam i czasem odnoszę wrażenie, że ludzie czytają bez zrozumienia lub nie czytają całego wątku, a jedynie jego ostatnie posty.

Napisano wyraźnie, że to szata tymczasowa, że prace trwają, więc jaki jest sens to oceniać, krytykować, ...

Po zmianie silnika rozsypał się kod Forum, bo stare kody nie są kompatybilne z nowym silnikiem, więc wizualizacje Forum trzeba robić od nowa.

Można było wyłączyć Forum na kilka dni i pracować w ciszy i spokoju, a można było włączyć Forum na nowym silniku, ale dowolnej, tymczasowej wizualizacji, a w międzyczasie pracować nad nową szatą graficzną.

Sugeruję poczekać kilka dni i wtedy zabrać się za ocenę.

Pierwsze kilka postów skazało grafikowi drogę, w którą należy pójść i prace trwają.

JCPF7777:
Prace nad wizualizacją Forum przerwano o 1:40, 2 czerwca 2016 r.

Grafik też musi spać, a jutro rano ma normalną robotę.

Prace jutro będą prowadzone nadal, więc na razie proszę się powstrzymać od oceniania.

Staramy się nie wyłączać Forum, aby wszyscy mogli z niego korzystać, więc prace nad wizualizacją prowadzone są "na żywym organizmie".

Dziękuję za zrozumienie.

Black_Cat:
zycze powodzenia i by oczekiwane efekty byly osiagniete,

MicGin:
No i dzisiaj wchodzę na forum i jest bardzo zielono. Niech tak zostanie  :-tylko
To się mnie podobie bardziej  :-10points

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej