Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar Daimler XJ 8 Long - 26.900 - Białystok

(1/3) > >>

krzysztofraczynski:
Witam,

szukam wersji Daimler. Znalazłem takie ogłoszenie - cena wydaje się wysoka, ale może warto? Będę wdzięczny za opinie.

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-daimler-daimler-xj-8-long-lpg-auto-z-gwarancja-vip-gwarant-ID6yhbpN.html#bd911cc7d5

WarLord1986:
Nie wypowiadam się o stanie ale nie wydaje mi się by 26 tys to była jakaś wygórowana cena za ten model ;)

krzysztofraczynski:
Bardziej niż cena interesuje mnie stan i ta instalacja gazowa...

fttsniper:
Cena jak za Daimlera jest BDB - sprawdź dobrze stan techniczny na stacji i same wrażenia z jazdy.

Z tego co widać do zrobienia jest podsufitka czyli będzie trzeba wyciąć szybę z przodu lub z tyłu - inaczej nie da się jej wyciągnąć.

Drewno na desce w miejscu poduszki pasażera nie łączy się wzorem z resztą co wygląda na to że kiedyś ona wystrzeliła :)

Tak to lewy przedni błotnik ma wyjątkowo szeroką szparę przy łączeniu z maską w stosunku do lewego - warto się tutaj porozglądać - pewnie było jakieś boom pytanie tylko jak mocne i jak naprawione :)

krzysztofraczynski:
Dzięki bardzo za uwagi. Ja oczywiście tego nie widziałem po zdjęciach... Czy ta podsufitka to w każdym Jaguarze, bo gdzieś czytałem, że to popularny problem? A co myślicie o tej instalacji gazowej? Nie jest to profanacja?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej