Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 Kutno Ciekawa propozycja czy przesada z ceną?

<< < (4/5) > >>

Jedrzej:
Fajnie, ale czy ktoś w końcu popatrzy i opisze ten samochód? Jedynie yoohas zauważył co tam nie pass.

Yoohas:

--- Cytat: Black_Cat w Maj 24, 2016, 14:55:55 pm ---dokladnie, chodzi o ten drobiazg w czerwonym koleczku :) daimler powinien miec

--- Koniec cytatu ---

Każdy xj40 musi je mieć, nie tylko Daimler.. Chyba do 1992 r. były chromowane, później w kolorze nadwozia.

KRISS:

--- Cytat: wojtas w Maj 24, 2016, 21:56:19 pm ---
--- Cytat: KRISS w Maj 24, 2016, 08:13:57 am ---czterdziestki poszybowały w górę, bo zaczyna ich już brakować. Jak jest naprawdę uczciwie zrobiona to cena jest bardzo dobra, jak tylko wypacykowana, to i tak trzeba w nią sporo włożyć. Era dobrych sensownych tanich jaguarów chyba już za nami.

--- Koniec cytatu ---
I tu sie z Tobą zgodzę , patrzac na ceny klasykow to juz ta era sie skonczyla
wiec panowie nie wybrzydzac , tylko kupowac , wiedzac ze trzeba bedzie cos dolożyc

--- Koniec cytatu ---
ale wiesz co popatrzyłem sobie po zachodzie no to za 5.5 - 6 eur da się coś fajnego kupić jeszcze, w 4.0 itd. itp. Takie samochody były kiedyś za 2-3 ale to już po zawodach. Po za tym obserwuję drastyczną zmianę właścicieli, z ludzi, którzy chcieli mieć jaga ale było ich tylko stać na xj40/x300 na tych którzy chcą mieć xj40/x300/x308 ale stać ich na XF-a spokojnie :) więc zamiast mieć xf-a mają dwa, bo im się xf nie podoba i już.

@yoohas ja mam wrażenie, że dokładniej to jest tak. Sport i XJR 93 miały bez chromu, my94 już wszystkie bez chromu.
Mam xjr-a nie ma chromu i sovereign - ma chrom ten sam MY93

Yoohas:
U mnie w Daimlerze MY93 jest listwa w kolorze nadwozia. Trzeba spytać jakiegoś mądralę od Jaguarów, bo sprawa nie jest oczywista. Ale jestem prawie pewien, że żaden xj40 z roczników 93-94 nie miał listewki chromowanej, bez względu na wersję.

http://retrorides.proboards.com/thread/154420/1992-jaguar-xj40-xjr-manual

Ten XJR ma chromy.

Ojciec:
Każda 40 miała na słupku C listwe. Do 1992 górna część listwy była w chrome. Roczniki 1993 i 1994 miały ta górna część w kolorze nadwozia no i cała listwa miała minimalnie inny kształt.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej