Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar x350 Bełchatów

(1/4) > >>

Loremipsum:
Witam forumowiczów!

Od razu z pytaniem… Pojawił się już drugi raz na allegro x350 który wygląda bardzo interesująco, czy Panowie mogą coś o nim powiedzieć? Niski przebieg, niska cena, bezwypadkowy… Coś mi tu nie gra, czy przesadzam?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6201515080

Zrzut ekranu jakby aukcja znikła:

Driv3rrrr:
Walnięty w przód i bok kierowcy. Brak xenonów mimo tego, że panel wskazuje inaczej. Raczej śmietnik i przebieg bliżej 190 tys niż 90 tys

Loremipsum:
dziękuję za rozwianie wątpliwości
A swoja droga w którym miejscu jest kontrolka xenonów? Na zdjęciu nie dostrzegam

Jaguar Parts:
Maaaatko ale śmietnik !!! Przód moja 5 letnia córka lepiej by spasowała. Brak xenonów i poduszka kierowcy ze starego S type !!! pasażera też była wystrzelona i odstaje drewno. Ogólnie złożyli to na częściach, które były najtańsze na allegro byle tylko kupy się trzymało. Odpowiednią ceną byłoby zapewne 15tyś bo skoro tak wygląda to i technicznie pewnie będzie trup

Jedrzej:
Dla mnie cały lakierowany, łyse opony, w takim wózku, to naprawdę źle świadczy, i zapowiada mechaniczny dołek. Do dokładnego sprawdzenia. Przód faktycznie jakiś nie swój, maska atrapa prawa strona nie ma linii. (mam dobry humor wyładowałem opinie dla Artka123, napisałem bardzo grzecznie)

Jaguar Parts się dopisał w trakcie, tak właśnie to wygląda. Nie pochwalę zdolnosci corki, bo zapewne już rok temu zrobiła by pasowanie lepiej. Opis tego jest żenadą, bezwypadkowy, może nie było wypadku, nikt nie ucierpiał, ale KOLIZJA była niezła.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej