Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 2.0 D 130KM

<< < (2/4) > >>

Vincent:
O "wypraszam sobie" ;) wcale się nie bujałem tyle bo nawet nie miałem go wystawionego nigdzie :)
Fakt, że większość samochodów z tego roku ma przebiegi powyżej 200 000 km i ich ceny zazwyczaj zamykają się poniżej 20 000 zł.
Dlatego zarówno mój jak i kolegi Monteki miał na tle pozostałych wygórowaną cenę ale czymś ona była jednak warunkowana. Ja miałem A Monteki ma samochód z symbolicznym przebiegiem jak na ten rok.
W myśl zasady czego nie zapłacisz przy zakupie oddasz w naprawach.
Dobry samochód sam się broni i sprzedaje na pniu. Oczywiście cena też nie może być zbytnio wystrzelona w kosmos.

Jedrzej:
Tak jak mojej ciotki astra, o której pisałem gdzieś tutaj.

Math:
W swoim 2005r mam ok. 90 tyś. km przebiegu, 3 litrowy silnik i porządną instalację LPG, ale wątpię, że znalazłbym chętnego na niego za taką kasę.
Chyba, że "bujał bym się z nim pół roku" :). Te auta jednak już mają trochę lat... Jednak i tak wszystko zleży od tego ile kupiec będzie w stanie zaoferować

Jedrzej:
Główny zainteresowany odpuścił, nie ma co się tu spinać.

monteki:
to za 37,900 to moje auto , nie ma nic wspólnego z tamtym przytaczanym przez Vincenta ,
Sprzedaje tylko dlatego że potrzebuje kombi a nie mam już miejsca na 4 pojazd w garażu ( a pod chmurką na pewno stać nie będzie)



--- Cytat: Vincent w Maj 14, 2016, 16:44:37 pm ---http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,33080.15.html Hroma auto było omawiane w tym wątku

--- Koniec cytatu ---

VIncent Patrz dobrze proszę ... TO NIE TO AUTO Z TAMTEGO WĄTKU ,

to w ogłoszeniu, o które pyta Hroma jest moje.... i nei ma nic wspólnego z tamtym podanym przez Vincenta


--- Cytat: Hroma w Maj 14, 2016, 18:31:10 pm ---Dzięki. Ciekawe dlaczego tak długo stoi. Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---


Auto wystawiłem z 2 tygodnie temu , więc czy to długo ? Kolego Hroma Vincent pomylił wątki i auta  ;D


--- Cytat: Choina w Maj 15, 2016, 00:21:23 am ---Vincent też bujał się z pół roku. Auto niby bezwypadek, mały przebieg, ale cena zaporowa.

--- Koniec cytatu ---

ten "niby bezwypadek" to sobie podaruj  ;D

cena jest taka,  bo auto jest takie  :)   to moje oczko w głowie , na tyle je wyceniłem , i powiem Wam że każdy fachowiec , czy koleś z Komisu przy Serwisie Jag, jak  zobaczył go na żywo, przyznał że rozumie cenę.




Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej