Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 2.0 D 130KM

<< < (3/4) > >>

Vincent:
Monteki nie pomyliłem wątku.
W wątku bowiem najpierw dyskusja dotyczyła innego samochodu a następnie na drugiej stronie sam dodałeś link do swojego samochodu i dalsza dyskusja dotyczyła Twojego samochodu.
"Jeśli szukasz ideału to uwierz mi że nie za taką kasę .
ale np:
http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-executive-100-fabryczny-lak-1rok-gwarancji-ID6ylc8x.html

Więc patrzę dobrze i czytam ze zrozumieniem. Wobec czego daruj sobie duże litery :) A auto jest według mnie dłużej wystawione niż mówisz lub pojawia się i znika. Wiem bo zastanawiając się nad ceną za swój samochód analizowałem od sierpnia zeszłego roku otomoto i allegro.

monteki:

--- Cytat: Vincent w Maj 15, 2016, 21:43:49 pm ---Monteki nie pomyliłem wątku.
W wątku bowiem najpierw dyskusja dotyczyła innego samochodu a następnie na drugiej stronie sam dodałeś link do swojego samochodu i dalsza dyskusja dotyczyła Twojego samochodu.
"Jeśli szukasz ideału to uwierz mi że nie za taką kasę .
ale np:
http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-executive-100-fabryczny-lak-1rok-gwarancji-ID6ylc8x.html

Więc patrzę dobrze i czytam ze zrozumieniem. Wobec czego daruj sobie duże litery :) A auto jest według mnie dłużej wystawione niż mówisz lub pojawia się i znika. Wiem bo zastanawiając się nad ceną za swój samochód analizowałem od sierpnia zeszłego roku otomoto i allegro.

--- Koniec cytatu ---

Vincent duże litery trochę przypadkiem :-za wybacz

Ale nie gadaj głupot , auta nigdy wcześniej nie wystawiałem, NIGDY  ( i tu umyślnie duże litery :) ) zakładam że to nie Twoja złośliwość , a poprostu pomyliłeś samochody . :-wstyd :-za

Gdybym go wystawiał wcześniej powiedziałbym o tym i przede wszystkim puściłbym hasło na forum , tak jak zrobiłem teraz  :)

wystawiam go pierwszy raz , tylko dlatego że  nie mam miejsca w garażu...

ale fakt  widziałem kiedyś podobne auto wystawione w wlkp , też było w  podobnym stanie ( chyba koło 80 tys km przebiegu )
 czarne i było bez figurki  kota na masce  może mówisz o tym ?



Vincent:
Nie ma tematu  :-wstyd się również za emocje :)

monteki:

--- Cytat: Vincent w Maj 15, 2016, 22:00:40 pm ---Nie ma tematu  :-wstyd się również za emocje :)

--- Koniec cytatu ---

Spoko  :-tylko , może będzie kiedyś okazja na wspólny browar na jakimś zlocie  :-V,
 bo jak się uda, to kombi też wleci  spod znaku kota  (  o ile znajdę ładnego XF w kombi )  :)

Jedrzej:
A idźcie wy... zamieszaliście także sam diabeł nie wie o co chodzi. A już na pewno nie wiadomo o jakie auto .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej