Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XK cabrio 2002 - Warszawa

<< < (3/3)

Jedrzej:

--- Cytat: konik w Maj 14, 2016, 21:00:22 pm ---Witam,
Pisze się Wam chłopy, że ze ten rocznik to trzeba dać przynajmniej 50 tyś żeby to było w dobrym stanie a Wy dalej swoje  :- pojecia.
"Ogrodnik" kupi Pan tego za 30 tyś dołoży Pan drugie tyle i będzie miał super samochód  ;)


--- Koniec cytatu ---

Dzięki za głos rozsądku, już nie chciałem się powtarzać, a X100 znam już bardzo dobrze.

chris1796:
Witam

czary mary i proszę bardzo. Jeśli cena była za mała Waszym zdaniem to teraz jest ok.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6333590247#11954a1587

A zupełnie poważnie, po to auto byłem umówiony, w JAGCAR serwis też umówiony, dzwonię do gościa o 19, że rano będę zgodnie z ustaleniami, a facet mi na to, że ktoś bez oglądania wpłacił zaliczkę. Teraz uważam, że jakiś pracownik lub właściciel komisu sobie pośmigał i z powrotem wstawił auto. Po tym konkretnie modelu się wkurzyłem i zapragnąłem na szybko jakiegoś kota (w założeniu X300 - a trafił się XJ6).

Mniejsza o to to kolejny dowód na to, że jak jest niska cena, to nie oznacza koniecznie, że mamy do czynienia z kupą złomu. Należy wsadzić tyłek w pojazd i atakować. Okazje się zdarzają, tylko trzeba mieć czas. 5 tygodni temu wystawione BMW E93 z rozbitym lekko przodem za 19900 (bez wystrzelonych napinaczy i poduszek) jak odpaliłem komputer była 23, a tam z przyzwoitości nie będę po nocach dupę truł. 7:15 następnego dnia dzwonię - auta brak, tydzień później to samo auto 200 km dalej za bodajże 34900, pierwszy włąściciel dodawał chciaż to co zostało, lampę halogen itd, drugi legalnie samo auto sprzedaje
można? można na jednym aucie zarobić sporo kasy.

wspomniałbym o Camaro 3 gen convertible,,, za 11900... stało w ogłoszeniu 15 minut :)

a i tak najbardziej mi szkoda tego auta.... (bordowe z 2004 po naprawie za 49900, jako uderzone poszło po 19000  :o

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,32568.0.html


pozdrawiam

Krzysztof

£ukaszKrk:
Potwierdzam ten przypadek, również umówiłem się na to autko cena była 29.900 następnego dnia juz 33tys. powiedziałem ,że przyjadę wieczorem to stwierdził Pan sprzedawca ,że już sprzedane.

Yoohas:
Ale skoro kosztuje już ponad 60k zł to mógłby przynajmniej przedni zderzak lepiej połapać na jakieś blachowkręty ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej