Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XK cabrio 2002 - Warszawa

(1/3) > >>

Ogrodnik:
Dzień dobry,

A co Panowie mogą powiedzieć o tym egzemplarzu? Na moje oko to na pewno był malowany (nie widziałem nigdy takiego koloru) i chyba uderzony w przód, bo krzywo zamocowany zderzak aż krzyczy z bólu

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xk-cabrioskoraclimatronicpelna-elektrykazadbane-wnetrze-ID6ynzNN.html




niewaskieauto:
Jak dla mnie to on ma uderzony przód  i nie naprawiony, a to kolego nie szukasz już x350

Ogrodnik:
Niestety ale doszedłem do wniosku, że poniżej 50 tys nie ma sensu szukać x350, a i obawiam się, że poniżej 40 nie ma co szukać XK8

niewaskieauto:
Nie wiem czego oczekujesz od auta którego szukasz prawda jest taka x350 od 40 tyś w górę, może za te 40 znajdziesz takiego w którego przez pierwszy rok włożysz tylko ok 10 tyś a może więcej, za 60 tyś  kupisz naprawdę niezłego x350 bez większych nakładów przez pierwszy rok jazdy. To o czym pisze to nie jest reguła są wyjątki tylko że bardzo rzadko i sprzedają się w godzinę, handlowałem kiedyś trochę autami  i wiem że dobre zadbane auto sprzedaje się bardzo szybko a auta takie jak x350 czy xk są poszukiwane( jak widzisz na forum) i te dobre w dobrej cenie szybko zmieniają właściciela

Jedrzej:
Cena dobra... Bardzo dobra... reszta to widać, łącznie z fotelem kierownika, i gałką.  Przodem tyłem i odcieniami P/T

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej