Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XKR Debica

(1/6) > >>

wojtek03:
Witajcie
Bardzo prosze o opinie na temat tego XKR-a.
http://allegro.pl/9jaguar-xkr-100-series-japonia-classic4u-i6171862590.html
Pytanie czy to auto przekracza granice rozsądku czy tez ze względu na stan może być  warte sumy ok 100tys
Szukam auta w bardzo dobrym stanie z którym mógłbym się godnie zestarzeć
pozdrawiam
wojtek03

konik:
Witam,
Jak to mówią samochód jest war tyle ile ktoś chce za niego dać :).  :-10points
Bardzo ładny egzemplarz i na pewno nie będzie tracić na wartości w przyszłości. Osobiście polecam model z silnikiem 4,2 - po prostu lepszy i za takie pieniądze można mieć super stan z małym przebiegiem. No cóż ale to limitowana wersja więc kolekcjonerska. Pytanie do czego ma służyć jak do stania w garażu to polecam jak do jazdy to lepiej brać wersję z silnikiem 4,2.

Parę drobiazgów mnie zastanawia tylko:
Przód - zagięty zderzak przy prawym świetle; nierówna szczelina na lewym świetle
Tył - nierówno osadzone lewe światło
Zaparowane światła przód - dziwie się, że tak prostej rzeczy nie chciało się zrobić - wystarczy włożyć sito albo inny pochłaniacz...

wojtek03:
Dziękuję za podpowiedzi, nie zauważyułem takich szczegółów, pewnie nie chciałem ich zauważyć:-) Generalnie nic w tym sanmochodzie po przyjeździe nie było robione. Jeśli chodzi o lakier to zmierzylem go dokladnie i jest pierwszy na całości, wieć te nierówności raczej nie wynikają z jakiejś złej przeszłości. Ale i tak jeżeli się zdecyduję auto tuż przed zakupem pójdzie do oceny przez fachowców.Ale tak czy tak jeszcze raz bardzo dziękuję

Jedrzej:
Tylna klapa usiadła na zawiasie lewym, linia jest równomierna, nie istotne, maska ma nierówne szczeliny wzdłużne, możliwe że coś tam było jakieś małe puk w reflektor, nie istotne. Gała biegów może być obszyta, XKR-owcy, do expertyzy, nie pamiętam, nie chce mi się szukać szwów nici po necie. Fotel szofera ma moim zdaniem więcej niż deklarowany przebieg. Samochód jest wzorcowo idealny, fotograf się stara, ale dał ciała. Doświetlają furę, dobrze, ale widać lustrzyka, HAHAHAHAHA. Cena jest chyba w koronach duńskich, a nawet w szwedzkich... bo na złotówki to nie przejdzie. Bez większego marudzenia, jestem za. Fura zajefajna!!!  :-za STANEM NIE CENĄ

wojtek03:
Ojej
Jeśli chodzi o te szwy to wymiękam , nawet nie bardzo wiem gdzie to znaleźć...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej