Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR X350 2003 Bydgoszcz

<< < (3/4) > >>

DelegatPZM:
Jedrzej, dawaj. Ja jeszcze nie kupiłem żadnego Jaga :)

Jedrzej:
Ja tu nie marudzę dla atrakcji gawiedzi radosnej. Skoro wiesz że nie bierzesz, to po co mam się tam dopatrywać, szkoda mi kuli do wróżenia.

DelegatPZM:
Kolego Jędrzeju, wskaż proszę, gdzie wcześniej napisałem, że "wiem, że nie biorę". Już foch jak w małżeństwie? Nie tak szybko, ledwo się znamy...

"Wiem, że nie biorę" owej wspominanej w tym wątku "wisienki na torcie", bo nie mieści się w budżecie przy dołożeniu obowiązkowego pakietu startowego. Ale nie owa "wisienka" jest tematem tego wątku, tylko samochód z ogłoszenia.

Wobec powyższego zakładam, że wszystko co sz.p. Forumowicze mieli do napisania w temacie, już zostało napisane.

niewaskieauto:
Mogę napisać tak . Auto po przygodzie lewa strona do końca nie naprawiona brakło chęci  albo kasy na tylne drzwi prawa zrobili ale znowu  dostała tym razem tylko trochę  po obijany w koło ogólny śmietnik warty max 30 tyś( z litości  bym dał te 30)  do wisienki  brakuje mu następnych  30 tysięcy pln

fttsniper:

--- Cytat: niewaskieauto w Maj 12, 2016, 11:41:09 am ---Mogę napisać tak . Auto po przygodzie lewa strona do końca nie naprawiona brakło chęci  albo kasy na tylne drzwi prawa zrobili ale znowu  dostała tym razem tylko trochę  po obijany w koło ogólny śmietnik warty max 30 tyś( z litości  bym dał te 30)  do wisienki  brakuje mu następnych  30 tysięcy pln

--- Koniec cytatu ---

To jest ten co się pół roku temu rozbił w Gdańsku czy się mylę ?

Tamten miał wyrwane całe lewe przednie zawieszenie +lewy błotnik i trochę do porobienia dookoła choć nie pamiętam bo krótko jako robitek wisiał na otomoto :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej