Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR X350 2003 Bydgoszcz

(1/4) > >>

DelegatPZM:
Czołem,

Dopiero uczę się znajdować "kwiatki" w Jagach. Jedyne co mi nie pasuje w tym egzemplarzu, to fakt, że od handlarza, jakoś podejrzanie tanio(?) i coś chyba nie tak z tymi błotnikami (brak emblematów...?).

Dzięki z góry za pomoc. Wytoczcie działa!

Jaguar XJR X350
Rocznik: 2003
Stan licznika: 178.000 km
Cena: 47.000 zł
Auto-handel PAT-KAR, Bydgoszcz

Link: http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-xjr-supercharger-400-koni-europa-alu-19-nawigacja-bezwypadek-zamiana-ID6yma27.html







RyanDriver:
Na szybko brak emblematów "R" na błotnikach , gril z x358 (2007rok) tylna klapa też albo tylko chrom. Więc albo zmieniony wyglądem do X358 albo po dzwonie ale to niech się Jedrzej wypowie :)

Choina:
Przyjrzałbym się dokładniej lewej przedniej ćwiartce. Przedni błotnik z drzwiami tworzy całość, ale już na tylne drzwi zabrakło. Błotnik obity i widać nie taką morkę jak fabryka robi.

KaeN:
Fotki naprawdę słabej jakości, mam nadzieję, że to przypadek :)

Ciężko porównać kolor drewna na kierownicy, z tym na desce (chociaż to akurat rzadki odcień).

Jest obcierka przedniego zderzaka po prawej stronie.

Cena też nie jest niska. Abstrahując od wszystkiego (patrząc tylko przez pryzmat $) XJR z 2007 poszedł w styczniu za 60.000 (albo mniej, taka była cena z aukcji), a prawie taki sam przebieg.

http://olx.pl/oferta/jaguar-xj-xjr-type-r-szwajcar-oplacony-maly-przebieg-lift-okazja-promocja-CID5-IDcvfht.html

Link wklejam dla przykładu. XJR to drogie auto, ale w roczniku z początku produkcji to musi być stan raczej idealny za te pieniądze. Tym bardziej, że na wyposażeniu kilku opcji brak ;)

To samochód sprowadzany, więc proś o VIN i sprawdź sobie auto, to dużo nie kosztuje, a może być sporo informacji.

Albo popytaj Kolegów z forum, coś tam słyszałem o mocnym, dopasionym X350 na sprzedaż :D

niewaskieauto:
Tak jest taki 400 km ale nie XKR tylko super V8  i może być wzorem do całego chłamu z allegro i innych ogłoszeń

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej