Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 3,2 1991 r WRZEŚNIA

(1/1)

Vincent:
Panowie a co jesteście w stanie powiedzieć na pierwszy rzut oka o tym egzemplarzu?

http://www.gumtree.pl/a-samochody-osobowe/wrzesnia/jaguar-xj-40-xj6-ciemna-zielen-wnetrze-bezowe-z-niemiec/1001554186990910875494209

Jaguar XJ6:
Wygląda gorzej od poprzedniego, którego wkleiłeś. Zgniłek totalny, klapa bagażnika na złom, progi pewnie były robione bo zawalone barankiem/bitexem (co w cale nie oznacza, że się trzymają). O wyrwanej figurce chyba nawet nie trzeba pisać  :-gwizd . Wnętrze w kiepskim stanie, znowu brak oryginalnego radia, drewno słabe, zdjęcia wnętrza tak zrobione, żeby chyba nie było widać wiszącej podsufitki . Paski nieoryginalne, felgi stalowe z kołpakami (ale akurat takie XJ40 miał). Kompletnie nie jest wart swojej ceny, pewnie jakby go od dołu zobaczyć, to wyszłoby, ze strach tym jeździć, bo może się w trasie rozpaść.

Driv3rrrr:
Dla mnie to takie troche szukanie igły w stogu siana. Ocenianie Jaga za 6 tys zl. To odgórnie wiadomo że jeżdżący śmietnik będzie

Vincent:
OK proszę zamknąć temat.

Vincent:
Byłem oglądać i faktycznie nie warto. Ale dzięki temu zobaczyłem piękne volvo 340 z przebiegiem 60000 km i peugeota 205 cabrio roland garos :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej