Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-Type - Poznań

(1/5) > >>

automaniak:


Jestem zainteresowany zakupem X-typa.
Znalazłem dzisiaj na otomoto taki oto egzemplarz. Jako, że nie jestem specjalistą proszę o opinię znawców tematu.
Według opisu autko z 2006 r z przebiegiem 159000, silnik 2.0D
Może, ktoś oglądał to auto.


http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-pierwszy-wlasciciel-stan-idealny-ID6ymOUj.html#6e6f4061e1

Znalazłem jeszcze jednego w Berlinie też z 2006 r. przebieg 76000, silnik 3,0. Z opisu wynika, że jest od pierwszego właściciela i długo stał. Trochę zastanawia mnie niska cena.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=226105731&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=12400&makeModelVariant1.modelId=19&pageNumber=9

Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

niewaskieauto:
ten z otomoto  to tylko cenę ma dobrą  mam dokładnie takiego jaga na serwisie przebieg ok 210000 i kierownica jak nowa a tu prawy przód nie pasuje nic, zderzak przedni do malowania  kierownica to śmietnik jak po 300 tysiącach reszty za bardzo nie widać
Ten z Niemiec to chyba małpy w nim mieszkały przez ostatnie dwa lata fotele to śmietnik normalnie koryto dla świń
może jeszcze Jędrzej niech coś doda

Choina:
To auto z Niemiec sprzedaje się bardzo długo. Tak naprawdę to jest 2003 rok, z pierwszą rejestracją w 2006. Bardzo zniszczone auto.

Jedrzej:
Przód koszmarnie spasowany, pewnie naciągana podłużnica koparką, prawy przód mocno był pokiereszowany, nie pasuje nic do niczego. Nie sugeruj się idealną maską, jest kupiona z innego auta pod kolor, czy grill jest z tego rocznika wywróży choina. Kierownica zewnętrznie około 300kkm Poduszka jak nowa, pewnie podmieniona po wybuchu oryginalnej. Lewa strona fabryczna, nie potłuczona.
Tak mi pokazały fusy.

(choina mnie ubiegł o chwil kilka)

MarAnia:
Jeżeli szukasz w 100% oryginalnego samochodu o godnego polecenia skontaktuj się z kolegom Vincent.
Planował sprzedać x-typa a samochód ma w 100% uczciwa historie.

Pozdrawiam i powodzenia  :-tylko

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej