Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Dywaniki XJ40

(1/2) > >>

frost84:
Szukam porządnych dywaników do Xj40. Macie cos godnego polecenia? Głownie zależy mi na dopasowaniu i kształcie.

Michal_sk8:
W Internecie nie ma zbyt idealnych zamienników dywaników, można reanimowac swój własny, albo najlepiej kupić używany ori w dobrym stanie

Jaguar XJ6:
Na allegro są w miarę dobre ( jak na swoją cenę 80 zł za komplet ) dywaniki . Zakupiłem rok temu , i do dzisiaj jak się przejedzie odkurzaczem to wyglądają tak samo jak po zakupie . Jeśli chodzi o dopasowanie , to jedynie przedni u mnie wymagały docięcia , bo mam ten schodek przed fotelem i musiałem skrócić dywanik o 10 cm . Taki komplecik kupiłem :

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-standard-jaguar-xj-ii-xj40-86-94-i6117004450.html

Choina:
Ja zawsze kupuję oryginalne dywaniki w salonie, jednak przy X-Typie zrobiłem wyjątek. Fabryczne dywaniki tylne są za krótkie i wiecznie był piach na wykładzinie. Zrobiłem sobie szablon na grubej tekturze, korzystając częściowo z oryginalnych dywaników, po czy udałem się do firmy www.adaszo.pl. Wybierasz sobie grubość dywanów, podkład czy obszycie. Jak chcesz trzymać auto dłużej możesz za dopłatą poprosić o uszycie dodatkowego dywanika kierowcy. Polecam.

pablo21:
Wszystkie dywaniki nie oryginalne w jakiś sposób różnią się kolorem i jakością wykończenia. Do Xj 40 będzie już ciężko znaleźć. Chyba, że jakiś sklep ma stare "zapasy".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej