Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

W poszukiowaniu X300 - XJR Łódź

(1/4) > >>

Micha³Zet:
Cześć.

Rozglądając się za X300 znalazłem coś takiego:


http://allegro.pl/jaguar-xjr-x300-1997-i6133042362.html

Czy ktoś z Was zna samochód?
Po opisie widzę ktoś z JCP musiał go posiadać.

Bać się czegoś w tym egzemplarzu?
Nie chciałbym wdepnąć na minę. Prawie 20 lat. Bać się rdzy?

Choina:
Auto wygląda na 94 lub początek 95 roku. Albo został zarejestrowany dopiero w 97 roku albo posiada elementy ze starszego auta.
Całe auto malowane.

Jedrzej:
Tak, i z tyłu coś z drzwiami nie bardzo, ale dla mnie ok, opis szczery, zawiera to co zauważył choina że roczniki jakieś niepewne, że glowboxu nie ma, czyli schowka na rękawiczki. Moim zdaniem jest opisany rzetelnie, i szczerze. Jeden znany moderator jest z łodzi, i niewaskieauto. Może z nimi w układ wejdziesz, to coś "opatrzą". Dokładnie nie czytałem i nie oglądałem. Wstępnie jest fajny. Cała akcja rocznika opisana ponoć w dokumencie z Niemczech.

niewaskieauto:
auto całkiem dobrze wygląda rzeczowo opisane zobaczyć można na żywo tylko nie wiem co z tą blondyną bo tak jakby była razem z autem do sprzedania szpilki ma niezłe 

Choina:

--- Cytat: OVO w Kwiecień 25, 2016, 00:03:49 am ---Nie żebym się z tego nabijał, ale  naprawdę do dziś nie jestem w stanie pojąć w jaki racjonalny sposób na podstawie zdjęcia jesteście w stanie obiektywnie oceniać czy auto było malowane czy nie, nie widząc go na oczy?

--- Koniec cytatu ---
Paski przypominają bardziej wersję Sovereign niż XJR. Przypominają ponieważ są za grube.
XJR powinien mieć 3 paski z boku auta. 1 cienki pod przetloczeniem i 2 szersze nad listwą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej