Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XF 3.0 D Konin - prośba o opinie

(1/2) > >>

Lucasgo1:
Witam

Na dniach jest umówiony oglądać tego oto Jaguara

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xf-okazja-3-0-diesel-premium-luxury-unikalny-wszystko-majacy-piekny-ID6ylD3W.html

Z tego co zdążyłem ustalić owe autko było już wystawiane w zeszłym roku za dużo większe pieniądze przez dealera Jaguara z Poznania.

Proszę o opinie

A może ktoś z forumowiczów miał okazję oglądać tego kociaka??

Jedrzej:
na zdjęciach naprawdę nic nie widać, nie można się wypowiedzieć. Proponuję zmienić post, ze screenem, nie wiem sam jak to się robi, ale jest to wymóg, inaczej ci modsi skasują. Pewne jest to, że jak w dzisiejszych czasach ktoś fotografuje furę za 100kzł takim badziewiem, to albo chce coś ukryć, albo nie chce sprzedać. Tylko osobiście wykonane zdjęcia. może ktoś zobaczy, i zrobi foty. Tylko że teraz sporo ludzi jest na spędzie w gdańsku.

niewaskieauto:
nic z fot nie widać co za kretyn to ogłoszenie zmajstrował trzeba jechać i zobaczyć. jest kilku forumowiczów z konina może pomogą
i poproś moderatora o poprawke posta bo wyleci

Skiciu:
jestem z konina i jak bardzo Ci zależy, to mogę podjechać i obejrzeć :) Gdybyś chciał zrobić oględziny samochodu przed zakupem, to mogę Ci taką usługę zamówić w autoryzowanym salonie Forda - pracuje tam ;) 

Lucasgo1:
Jutro w południe jadę  :-A oglądać to auto i od razu jestem umówiony na oględziny auta w bosch  serwis klaczek (nie wiem czy dobrze czy zle? W cenie oferuja sprawdzenie auta pod względem mechanicznym, sprawdzenie powłoki lakieru miernikiem itd.) szkoda Skiciu ze sie wcześniej nie zgralismy. Zobaczymy jutro co z tego wyjdzie....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej