Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Opinie o X351

<< < (2/6) > >>

marti:
I to by tłumaczyło dlaczego ich tak mało jeździ po ulicach, szkodź że właściciele nie chcą się wypowiedzieć

Driv3rrrr:
Mało jeździ bo polacy bardziej ufaja merolowi, audi i bmw. Taka sama sytuacja jest z Lexusem. LS super wozidlo a jeździ tego na lekarstwo

Jedrzej:
Bo zgniły popsuły się i poszły do huty.  :-hehe Moja opinia o 351 czy 350 jest taka, nie znam, ale jak się na to patrzy, to widać wielkie auto, szczególnie taki jest czarny R na zlocie, nie wiem czyj, ale jest tak zadbany, że nie mogłem od niego na Helu odejść, stałem tak długo aż sam odjechał. I to chyba jest najważniejsze w tym krążowniku.

apr... kogo to?

marti:
To większe zaufanie do Niemców nie jest bez powodu, sam zaczynam spoglądać w kierunku merca

Driv3rrrr:
Jak miałbym brać W220 lub W221 biere X350. Mówię serio. Miałem nie tal dawno okazję obadac technicznie W221 po nalocie 110 tys km oryginalny przebieg. Stworzenie przednie oba do dupy. Oba przednie miechy airmatica do dupy. Tuleje w przednim wahaczu juz nie najlepsze.

To w Jagu moim 230 tys km po Polsce i amory przednie tylko zmienione były przy 160 tys i to z winy właściciela. Tuleje w wahaczach dalej siedza prawdopodobnie te same od nowości i nie sa nawet naderwane.

W X350 jest ten sam zawias a pneumatyka tez wytrzymalsza w Jagu jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej