Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Daimler XJ 40 4.0 Zduny (Wielkopolskie)

(1/6) > >>

piotrzlazow:
Witam Panów ponownie. Poprzedni mój wątek został słusznie skasowany przez moderatora toteż poprawiam błędy. Koledze, który odpowiedział już wcześniej bardzo dziękuję i proszę Was o więcej przemyśleń na temat tego auta. A oto jego specyfikacja:

Jaguar Daimler XJ 40, rocznik 1994, przebieg 85.000 km, cena 8,800 zł, miejscowość Zduny w województwie Wielkopolskim

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-daimler-85-tys-przebieg-full-ID6yluEW.html


Proszę o wasze opinie, może ktoś z Was wie coś o tym konkretnym egzemplarzu, lub mógłby się czegoś dowiedzieć. Byłbym zoowiązany.

Kolega, który odpowiedział w usuniętym wątku (Jędrzej jeśli dobrze pamiętam) , że auto jest w porządku i trza mu jedynie malarza artysty co by opatrzył te rany na lewym boku zasugerował również żeby poczekać na opinie fachowców od wnętrza. Zatem Panowie bardzo proszę o Wasze spostrzeżenia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję (thanks from mountain :) )

Piotrek

Jedrzej:
ok... a moja opinia???

piotrzlazow:
No właśnie przywołałem tylko to co mi zostało w pamięci ponieważ wątek został poprzednio szybko usunięty i zapamiętałem więcej niż to co już napisałem. W każdym razie wielkie dzięki za opinię.
Aha, napisałeś, że nie trzeba prosić o sprawdzanie go jakoś specjalnie, aczkolwiek zapytałem bo może ktoś po prostu tam ma bardzo blisko. Ja niestety mieszkam daleko od Zdun i może jest coś co moglibyście mi podpowiedzieć przed wyjazdem tam.

Jedrzej:
Nie. Chodzi o to że wygląda świetnie, jest w zasadzie idealny. Nawet jak na 40, które są po prostu dla większości szpetne. Ten za tą cenę jest godny. Tylko że nie można go oddać byle jakiemu paprakowaki malarzowi, bo zrobi z niego "super wóz". Musi być polakierowany idealnie. A co do wnętrza, to niech experci od wykończenia się wypowiedzą, wypatrzą ci każdą pierdołę, jak jest niezgodna z oryginałem, lub "zdrutowana" Mi się podoba auto i cena. (nie mówię o kształcie). Wiadomo że dobrze by było jak by ktoś go oglądał na żywo.

piotrzlazow:

--- Cytat: Jedrzej w Kwiecień 19, 2016, 23:55:10 pm ---Nie. Chodzi o to że wygląda świetnie, jest w zasadzie idealny. Nawet jak na 40, które są po prostu dla większości szpetne. Ten za tą cenę jest godny. Tylko że nie można go oddać byle jakiemu paprakowaki malarzowi, bo zrobi z niego "super wóz". Musi być polakierowany idealnie. A co do wnętrza, to niech experci od wykończenia się wypowiedzą, wypatrzą ci każdą pierdołę, jak jest niezgodna z oryginałem, lub "zdrutowana" Mi się podoba auto i cena. (nie mówię o kształcie). Wiadomo że dobrze by było jak by ktoś go oglądał na żywo.

--- Koniec cytatu ---

Jędzrzeju, wielkie dzięki. Właśnie organizuję jakąś drugą parę oczu, któa się ze mną tam kopsnie. Zastanawiam się tylko czy w razie kupna uda się wrócić autem na kołach... ma zbitą lampę... hmm...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej