Autor Wątek: Zmiana języka telefonu - możliwe?  (Przeczytany 2883 razy)

RPZ

  • Gość
Zmiana języka telefonu - możliwe?
« dnia: Lipiec 25, 2011, 20:38:15 pm »
Witam,
koledzy, niedawno nabyłem kocura z X-em z tyłu i uczę się go powoli. Większość rzeczy mam poprogramowane, ale na najprostszej jak by się wydawało rzeczy poległem - na telefonie.
Najpierw ogólne pytanie. Jakim językiem mówi do Was telefon motoroli w X-type? Auto sprowadziłem z Austrii i wszystko było w niemieckim. Touchscreen zmieniłem, komputer pokładowy z centrum informacyjnym również... ale telefon został po niemiecku.
Będzie mi naprawdę głupio jeżeli okaże się, że jak w każdej komórce zmiana jest gdzieś w menu dostępna, a ja ją przeoczyłem. Tak, czy inaczej takie rozwiązanie bym wolał.
pozdrawiam
Rafał

Tajfunek

  • Gość
Odp: Zmiana języka telefonu - możliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2011, 20:49:35 pm »
Jaką masz Motorole?

RPZ

  • Gość
Odp: Zmiana języka telefonu - możliwe?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2011, 21:00:19 pm »
Mam Jag'a z 2003 (modelowo 2004) i byłem przekonany, że telefony nie zmieniały się na przestrzeni ostatnich lat. Pozostaje mi mieć nadzieję, że nikt głowy mi nie urwie, bo nie zrobiłem zdjęć swojego telefonu, ale jest dokładnie taki sam jak sprzedawane na każdej aukcji allegro jaką znalazłem. Przykładem może być: http://moto.allegro.pl/jaguar-x-type-s-type-telefon-motorola-i1698321186.html

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Zmiana języka telefonu - możliwe?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2011, 21:34:30 pm »
Hej, i witamy na JaguarForumPoland.

Jezyk telefonu faktycznie sie ustawia w "zwylkym" menu telefonicznym w systemie Motoroli. Tzw "In-Car" byl
tylko jeden przez caly czas ale bylo takze opcja bluetootha.

W dziale "Przedatny Informacje" znajdujesz watek "Linki polecany..." tam jest link do strone, na ktory sa
wszelkie instrukcje do Jaguarow, w tym do wsyzskich ostatnich modeli i w tym takze systemow tel.

Tu masz link: http://topix.jaguar.jlrext.com/topix/i18n/index

Trzeba wybrac kraj, jezyk (nie ma polski ...) oraz modelu. Dasz rade, choc moze to szybciej pomaga (9-19):


RPZ

  • Gość
Odp: Zmiana języka telefonu - możliwe?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2011, 21:53:49 pm »
Serdeczne dzięki za powitanie i pomoc.

Pytanie okazało się głupie, ale odpowiedź na jak najlepszym poziomie. Widać jeszcze sporo czasu muszę spędzić w sierściuchu, żeby go poznać dobrze.

Pozdrowienia!

kondzio0141

  • Gość
Odp: Zmiana języka telefonu - możliwe?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2016, 20:13:26 pm »
Czyli jak sie zmienia?  :)