Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Witam

<< < (2/6) > >>

Jaguar Wroc³aw:
Zrób tak: zadzwoń w odległości 1 km od serwisu na asistance Jaguar i zgłoś problem że samochód przechodzi w tryb awaryjny, że kontrolki głupieją itp... i że z pod maski wydobywa się nienaturalny dźwięk...w serwisie przekaż że nie możesz czekać, niech diagnozują a ty chcesz samochód zastępczy...

Mati.Jn.K:
Do moderatora : Nie ma niestety działu technicznego do XE, możliwe jest jego założenie?

artleks:
Witaj,
Jaguar Wrocław ma dobry sposób. W tamtym roku miałem problem techniczny z inną marką. Samochód na gwarancji. Podjechałem pod najbliższy serwis, zgłosiłem problem na infolinii producenta, samochód koniecznie musiał trafić na lawetę, chociaż mogłem spokojnie samemu podjechać te kilkaset metrów, dostałem samochód zastępczy na tydzień i po tygodniu awaria została usunięta, mimo że wcześniej też otrzymywałem odpowiedź - "proszę jeździć, obserwować". Wydanie klientowi samochodu zastępczego i ponoszenie z tego tytułu kosztów (ja miałem z wypożyczalni) czyni cuda.

Mati.Jn.K:
Dziękuję za pomoc.
Oczywiście, że po 5 wizytach w serwisie zadzwoniłem do Jaguar Assistance, przyjechała laweta, dostałem samochód zastępczy z wypożyczalni, dziś mija 5 dzień (samochód zastępczy muszę zwrócić) a mój dalej z usterką i nikt nie wie co jest uszkodzone. Tak na marginesie: spalanie ok, moc ok, tylko to "buczenie"...
Pozdrawiam wszystkich

niewaskieauto:
niech Ci wymienią cały dolot powietrza do turbo bo coś tam nieszczelne jest może puszka filtra

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej