Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Witam

<< < (3/6) > >>

Skiciu:
Nikt o tym nie mówi ale przeważnie jak wychodzi jakiś nowy model, to posiada tzw "choroby wieku dziecięcego samochody". Po kliku miesiącach od wypuszczenia modelu na rynek zgłaszają się użytkownicy z problemami do serwisu. Najgorsze, że ciężko zdiagnozować te usterki i je wyeliminować ponieważ nikt nie ma wiedzy praktyczne co może być przyczyną usterki / awarii. Dopiero po jakimś czasie mechanicy zdobywają potrzebą widzę do rozwiązywania problemów...Oczywiście jak problem się powtarza w dużej ilości przypadków, to są wprowadzane akcję serwisowe. Dobrze, że nowe Jagi mają 5 lat gwarancji :) 

RedOctober:
Albo masz coś źle zmontowane w układzie dolotowym i obudowa filtra wpada w rezonans albo któreś z mocowań układu dolotowego jest urwane. Nie spotkałem się w tej wersji z taką usterką.

Mati.Jn.K:
Po trzech miesiącach udało się zdiagnozować usterkę i mam naprawione auto. Drgania kanału dolotowego powietrza przenosiły się na aluminiowy szkielet samochodu. Poprawiono zamocowania i jest o.k.
Pozdrawiam

filippo:
Cześć, chciałem odkopać ten temat, czy możesz podąc który konketnie element powoduje wibracje? Chyba mam podobny objaw. Mam auto od nowości, rocznik 2017, 2.0T i przebieg 92tys.

MicGin:
Odpowiedzi już raczej nie doczekasz bo gościa na forum nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej