Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ 358 4.2 Vanden Plas

<< < (8/9) > >>

KaeN:
Tak trochę z innej beczki. Znaczy się tym razem cały:

http://www.ebay.com/itm/Jaguar-Super-V8-Supercharged-/191842926761

Cena "kup teraz" za 2009 XJR VP w mega limitowanej wersji wychodzi jakieś 110.000zł. Gdyby tylko był w Polsce :)







Niestety, zliczając koszty transportu i opłat/podatków to już ciut dużo się robi... Ale pomarzyć można :D

Piękne auto!

Szukam dalej...

Skiciu:
Samochód naprawdę śliczny ale ja jakoś nie mogę przekonać do tych felg chromowanych... Wydają mi się takie tandetne...

KaeN:
Te felgi są dedykowane do "bogatych" wersji Vanden Plas. Wiele XJ w USA ma właśnie taki wzór. Też mi się nie podobają, więc na pewno byłyby do wymiany na Sepang 20" Za dużo chromu też niezdrowo, choć o gustach się podobno nie dyskutuje  ;)

No i XJR z kagańcem do 2 paczek też lekko traci sens. Nie żebym miał zamiar jeździć jak wariat, ale wiadomo o co chodzi :)

Skiciu:
Racja o gustach się nie dyskutuję wiec spuszczam zasłonę milczenia...

Zdjęcia bardzo ładnie zrobione - nawet sobie zapisałem na dysku twardym :)

Gdybym miał wolne środki nie wahałbym się ani sekundy nad zakupem tego egzemplarza - coś pięknego  :-10points

KaeN:
No Kolego, auto pewnie pójdzie za ok. 25k$ bo to aukcja. 29000 to cena "kup teraz". Czyli jak na warunki europejskie super. W PL bym brał "od ręki".

W ogóle zauważyłem, że na zachodzie ceny XJ są nieco zwariowane. W szczególności Holandia / Belgia ;) Choć i tak wiele aut byłoby naprawdę do wzięcia, gdyby nie ta piep***na akcyza.

Niestety, za tego VP (policzone na szybko transport, cło, akcyza, VAT) wychodzi mi, że ostateczna cena wyjdzie w okolicach 170.000zł, a to już naprawdę sporo  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej