Autor Wątek: Gaśnie na postoju ...S-Type 3.0  (Przeczytany 4235 razy)

no_fucking_way

  • Gość
Odp: Gaśnie na postoju ...S-Type 3.0
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 24, 2015, 17:59:20 pm »
Nie mam właśnie wcale okopconych, zresztą po sondach widać, że katy jeszcze żyje i mają się w miarę dobrze. Zresztą jeżeli któryś kat by nie domagał to chyba dymiłby tylko z jednego ale mogę się mylić ;)
Muszę ogarnąć te wszystkie przewody pod silnikiem i na wszelki wypadek wymienić uszczelkę pod kolektorem. Ale to chyba jak trochę cieplej będzie bo trochę nie mam gdzie robić a oddawać psujom i płacić majątek trochę mi się nie uśmiecha ;p 

Hubert31

  • Gość
Odp: Gaśnie na postoju ...S-Type 3.0
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2015, 17:04:47 pm »
Moja rada....wymień uszczelki "górne" i "dolne"....
Jest z tym trochę zabawy ale żadna to trudna sztuka...jedynie trzeba dużo czasu i chęci....Według mnie....albo to uszczelki...albo któryś z przewodów....obstawiam ten który jest pod samą scianą grodziową zaraz za koncem kolektora...takie "zgięte" kolanko....

kiya

  • Gość
Odp: Gaśnie na postoju ...S-Type 3.0
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2015, 23:36:51 pm »
Dzięki wielkie za poradę. Musze zweryfikować jeszcze raz lewe powietrze chociaz jak pryskałem po wszystkich podejrzanych miejscach zmywaczem do hamulców to powinien zassać i się zadławić lekko.

i tu potwierdzam ;)
moj cud mechanik wymienił lambdę... nie pomogło, i co się okazało 2 wężyki przepuszczały powtrze. teraz juz wszystko cacy ;)