Autor Wątek: nie otwiera bagaznika pilotem  (Przeczytany 2067 razy)

roadtrek

  • Gość
nie otwiera bagaznika pilotem
« dnia: Grudzień 02, 2016, 03:23:26 am »
oczywiscie poniewaz jutro jade na urlop, dzisiaj sie sp...., zepsulo: nie otwiera bagaznika pilotem, ani recznie, ani przyciskiem w kabinie, tylko kluczykiem bezposrednio, nie mozna zamknac pilotem drzwi bo piszczy, ze cos otwarte, po wlaczeniu stacyjki pokazuje caly czas, ze bagaznik otwarty(boot open), chociaz jest zamkniety POMOCY!!!

Offline Darciowezu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • XF 2009 3.0d Premium Luxury
Odp: nie otwiera bagaznika pilotem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2016, 12:45:37 pm »
Częsta przypadłość XF-a
Też to miałem
U mnie przerwał się kabel w wiązce która jest w osłonie między bagażnikiem a kabiną
 

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: nie otwiera bagaznika pilotem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2016, 13:12:56 pm »
Nie tyko FX tak ma.

Ciesz się, że poszli po rozum do głowy i możesz do niego się dostać kluczykiem.
W X-ie jak nie masz składanej tylnej kanapy musisz ja wyrwać lub wiercić dziurę w bagażyku w miejscu gdzie jest zamek bo wkłądki nie ma.
Masz przewody do zlutowania – 5 min roboty i po krzyku.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 13:34:02 pm wysłana przez gonzo7 »

roadtrek

  • Gość
Odp: nie otwiera bagaznika pilotem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2016, 13:43:09 pm »
Częsta przypadłość XF-a
Też to miałem
U mnie przerwał się kabel w wiązce która jest w osłonie między bagażnikiem a kabiną
..dzieki, ale w ktorej oslonie, to jest w progach, czy masz na mysli dojscia do bespiecznikow, ktore sa w pod klapka w bagazniku i pod klapka w kabinie?
 dzieki,
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 16:12:35 pm wysłana przez MicGin »

Offline milet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: nie otwiera bagaznika pilotem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2016, 14:31:27 pm »
Po prawej stronie, w elastycznej osłonie, łączy samochód z klapą. Często się przeciera, co skutkuje różnymi problemami (u mnie nie działały światła przeciwmgielnie i randomowo działała kamera).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 16:12:49 pm wysłana przez MicGin »

roadtrek

  • Gość
Odp: nie otwiera bagaznika pilotem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2016, 14:41:35 pm »
dzieki, probowalem, ale to co widac to jest ok, nie moge zdjac wewnetrznej pokrywy klapy bo te plastikowe wkrety kreca sie w zaciskach, nie mam czasu na wiecej, musze nalotnisko, wiec zamkne manualnym kluczykiem, bede sie bawil po powrocie, jeszcze raz dzieki, pozdrawiam, jan
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 16:13:01 pm wysłana przez MicGin »

piskun8v

  • Gość
Odp: nie otwiera bagaznika pilotem
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2016, 18:05:24 pm »
Udalo sie ogranac ta klape czy sytuacja dalejk w toku?!Ztego co ludzie pisza na forum w UK i nie tylko przecieranie sie przewodow to glowna przycztyna tego typu rzezcy pomimo ze nie musi byc widoczne przetarcie moze byc pekniety w srodku jeden z wlacicieli podolutowywal dl przewody nawszelki wypadek bo problem z kamera byl.