Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-type 3.0 2008 - NOWE MIASTKO

(1/3) > >>

kolciko:
Witajcie to mój pierwszy "własny" temat  więc jeśli coś jest nie tak proszę o wyrozumiałość!





http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-perfekcyjnie-utrzymany-tylko-82tys-km-3-0v6-4x4-ID6ycxB5.html

Czy jest ktoś kto mieszka w pobliżu aby podjechać i sprawdzić czy to perełeczka? Czy kolejny wał dilera

Katowicka 79c - 61-131 Poznań, Nowe Miasto


Cena + wyposażenie + rocznik = To czego potrzebuje :D tylko ta cena coś niska... w niemieckich regionach 3 litrówki 2008r to ok 10-12k ojro.
Niby bezwypadkowy ( jasne ) ten przebieg!?!?! Wtf? Czy ktoś go tylko na myjke zabierał!?

Ktoś coś był ? widział?
Z góry dziękuję za wasze opinie! I pomoc!

Kurde planowałem zakup na nowy rok a tu taki suprajsik :D







Moja pierwsza uwaga - GRILL czy w benzyniakach w tym roku był taki gril?! Wydawało mi się, że jest to stary grill

CiGaR:
To jest stary grill, ciekawe dlaczego on tam jest  ;)

kolciko:

--- Cytat: CiGaR w Październik 22, 2015, 11:23:03 am ---To jest stary grill, ciekawe dlaczego on tam jest  ;)

--- Koniec cytatu ---

Właśnie to + cena mi strasznie podpada...


btw w trójmieście widziałem srebrnego benzyniaka (nie zdązyłem doczytać jaki litraż ) rocznik 2008 za chyba(Narzeczona dostrzegła cenę :D) 42K z zewnątrz perełka ( był na sprzedaż - tzn karteczka, przejeżdżałem obok i ledwo to doczytałem :D ) MOŻE TO KTOŚ Z WAS?!












Nie będę Tworzyć nowego tematu.... ale czy ktoś ze stolicy miał już przyjemność oglądać ten model!? WPrawdze 2003 i tylko 2,5 ale po tych drobnych zmianach wizualnych wyglada całkiem przyzwoicie.

http://olx.pl/oferta/jaguar-x-type-navi-komplet-zimowek-felgi-bbs-CID5-IDc3yHr.html#edc9f41f4d

PS tak wiem gril + lusterka nie są oryginalne.

CiGaR:
Ten co wkleiłeś był oceniany już, więc poszukaj tematu, jakoś parę dni temu.

kolciko:
Faktycznie przepraszam, wiedziałem, że te felgi mi coś mówią :D

Przeglądarka nie podświetliła mi Linka jako widziany i to mnie zmyliło!


Wracając do X'a z 2008

Jedrzej Może coś ciekawego dostrzegasz :)? Temat blach jak najbardziej mnie interesuje, w Twojej "powierzchownej expertyzie" tym bardziej!
Z góry dzięki

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej