Autor Wątek: pompa paliffka i padniety jaguar:(  (Przeczytany 2005 razy)

MrDaimler

  • Gość
pompa paliffka i padniety jaguar:(
« dnia: Listopad 27, 2012, 11:57:22 am »
witam. prawdopodobnie padła mi pompa paliwa. jag stal dwa tyg nie odpalany.. wcześniej jeździł na samym gazie.. możliwe ze zatarła się pompka? bo paliwo do pompki raz dochodziło raz nie.. sadze ze wina smoka. który wg się zatkał.. i teraz tak.. koszt takiej pompki? i czy jest to pompka wewnątrz zbiornika? czy jest ona na zewnątrz. dodam ze mój Dziadek jest z 91 roku. pytam ponieważ słyszałem ze było różnie. mam tez gaz ale z samego gazu tez już nie chcę palić. gaz nietypowy bo 3 generacja.. nie ma mixera tylko rozdzielacz itd.. nie sekwencja:/ a i czy pompka od bmw e32 jakaś będzie pasować bo nie wiem ile kosztuje oryginał do jaga a sadze z góry ze od bmw będzie tańsza a jakość sadze ta sama. pomocy.

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: pompa paliffka i padniety jaguar:(
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2012, 16:40:16 pm »
Hej, mam ten sam problem co Ty, u mnie też chyba padła pompa paliwa, i teraz czekam aż mechanik wróci z urlopu bo nie wiem jaka kupić, rozbieżność w cenie jest znaczna, oryginał do mojego kosztuje tyle :

http://britishparts.co.uk/products/7838-fuel-pump-C2N3866 ( pewnie do twojego auta też jest w tym sklepie )

a w internecie znalazłem kilka pomp do swojego auta za około 100 zł i to w Polsce, tylko nie wiem czy warto kupować te tanie, mechanik wróci i zadecyduje.

Znalazłem też zakład który regeneruje pompy, tylko nie wiem czy warto.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

MrDaimler

  • Gość
Odp: pompa paliffka i padniety jaguar:(
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2012, 11:25:16 am »
wydaje mi sie ze to pompa wewnątrz zbiornikowa.. ale w sumie szukał bym tanszych rozwiązan.. lub wg innej pompy np od bmw silnika m60