Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-Type 2003

<< < (3/4) > >>

Dzery:
Hehe
wesoło się czyta wypowiedzi forumowiczów nowo co zarejestrowanych a już znawców :)
Jedrzej poczytaj najpierw wszystkie moje posty a bedziesz wiedział skąd jestem (o dziwo nie jestem słoikiem) i od ilu lat mam tego Jaguara (chwaliłem się już nim na forum). Na forum też był wyjaśniany wątek grilla, obszywanej kierownicy, meszka i lusterek. ale zapewne w przerwie między lekcjami w gimnazjum nie było czasu żeby to odnaleźć i przeczytać.
Szkoda że żaden z "Panów" nie raczył spotkać się lub chociaż zadzwonić i zapytać o szczegóły (teraz większość telefonów w abonamencie jest darmowych i nie trzeba mamy pytać o pozwolenie)
Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam, w miarę możliwości będe się starał odpowiedzieć na pytania
pozdrawiam

niewaskieauto:
ja też mam podkładki z Gdańska a tablice z Pruszkowa i latam w łodzi i województwie  widzę to auto kolejny raz i tragedii nie ma , był w lutym wystawiony z nadzieją że się nie sprzeda

Jedrzej:
Nie drażnią Ciebie podkładki z innego miasta? To może ja mam jakiś odchył   ??????

niewaskieauto:
Jedrzej to tylko podkładki pod tablice w większości przypadków fakt bez znaczenia, ja już ponad rok latam na tablicach poprzedniego właściciela a podkładki to jeszcze starsze są od jeszcze wcześniejszego właściciela czyli pierwszego w Polsce, ja jestem trzeci

Driv3rrrr:
Moje auto od wyjazdu z salonu ma te same ramki...ale dziś dostało klubowe funkiel nówki

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej