Autor Wątek: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?  (Przeczytany 12467 razy)

mario0906

  • Gość
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 15, 2015, 18:55:07 pm »
Po pierwsze panie jedrzeju nie pilismy razem...więc ...jakie ty?!!Po 2 nie zrugałem tylko jak ktoś jest niemiły to ja też...Zrozumiano???..Po3 nie ty bedziesz człowieku decydował czym ja jezdze i czym bede jezdził a nie jestem wiesniakiem jak to sugerujesz z bmw...za to ty....po tym jak piszesz duzo można wywnioskowac.. po 4 Nie kupiłbym nigdy jaguara bo uwazam ze to auto dla snobów takich jak....a to auto dostałem od rodziców..którzy snobami nie sa...Chciałbyś człowieku być takim drobnomieszczaninem ...Więc się odfikaj..Jakoś nikt po za wami 2 nie był tu złośliwy za to pomocny i dziękowałem za to kilkukrotnie forumowiczom...POprosiłem o pomoc anie głupie teksty świadczące o niedojrzałości...Coś masz jeszcze do mnie panie jedrzej?????!!Jesli chodzi o to jak pisze o błedy interpunkcje przecinki itd... itd.....to wszystko zalezy do kogo....Tyle w temacie..

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 15, 2015, 20:12:34 pm »
Szanowny Panie mario 0609
Jaguary nie sa autami dla snobow - jak Pan blednie mysli tylko dla koneserow
ktorzy potrafia sami w nich grzebac - albo stac ich na lawete jesli zajdzie potrzeba.
Z tego co Pan pisze wynika jasno ze nie nalezy Pan ani do pierwszych ani do drugich.

Niewaskieauto, drajw i inni tlumacza Panu z benedyktynskim spokojem co nalezy
przy Pana kocie robic - a Pan ciagle tego nie chwyta.

W konkluzji mozna zauwazyc ze nielubiany prezent od Panskich Rodzicow msci sie
na Panu.  Sam Pan pisal ze jaguara Pan by nie kupil.
Tutaj smiem sie zapytac jak to sie dzieje ze Szanowni Panscy Rodzice nie znaja Pana
specyficznych gustow i obdarzaja Pana "nietrafionym" ^prezentem.

Nie powinien Pan sie upierac na posiadanie tego auta.
Wiele ludzi porzuca otrzymane niechciane psy i koty.
Nie bedzie Pan pierwszym - ktory porzucilby ewojego jaguara.
Na Wyspach to podobno nawet plaga.

Pewnie Pan sie zapytywuje dlaczego ta niunia sie wp....w Panska historie.
Odpowiadam z miejsca - jak w wojsku:
1. Ja tez otrzymalem swojego kota w prezencie _ leje plyny, wymieniam co sie sciera i
jezdze bez problemow
2. kolegow, ktorzy Panu pomagali radami znam i cenie. Pan zas nie.
3. Jestem zadziwiony Panskim stylem pisania - na ktory zaciagam zaslone krzescijanskiego
milosierdzia. Trzcionka polska - wiec chyba nie pisze to cwok z Hameryki.
4. Pisze tez z nudow - i po to aby zyjac u obcych nie zapomniec ojczystego jezyka.

Dla Pana - czcigodny mario 0609 - Cordiali saluti!    :-tylko



Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 15, 2015, 22:58:45 pm »
kolego mario po prostu jaja sobie z nas robisz a my jak zawsze staramy się jak każdemu pomóc jak tylko to możliwe na stronach tego forum. pytanie o to gdzie kupisz test i czy naprawiam takie auta wyrwało mnie z butów zero inicjatywy własnej i temperamentu sprzedaj to auto i nie rób innym miłośnikom tej marki obciachu wróć do jaguara jak dorośniesz do takiego auta i jak będziesz mieć na jego utrzymanie
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 15, 2015, 23:03:22 pm »
kolego mario po prostu jaja sobie z nas robisz a my jak zawsze staramy się jak każdemu pomóc jak tylko to możliwe na stronach tego forum. pytanie o to gdzie kupisz test i czy naprawiam takie auta wyrwało mnie z butów zero inicjatywy własnej i temperamentu sprzedaj to auto i nie rób innym miłośnikom tej marki obciachu wróć do jaguara jak dorośniesz do takiego auta i jak będziesz mieć na jego utrzymanie

 :-super
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

mario0906

  • Gość
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 16, 2015, 13:25:59 pm »
Pani panie niunio..po pierwsze czytaj uważnie nicki;)Ewentualnie okulary;)Z tego co wynika to Powinien się Pan nauczyć czytać między wierszami...;) Pani panie niunia...heh śmieszny ten nick..facet i niunia;)ale cóż. Już zaspokajam Pana ciekawość to nie tak jak Pan myśli.Tym autem długo  jeździł mój tata ale dostał niestety udaru mózgu lewostronnego i jest sparaliżowany i i jest inwalidą leżącym około 2 lat..A ja prawie w tym samym czasie sprzedałem swojego Mercedesa  clk320 czego obecnie żałuję.Bo to było super auto  tylko jedna  wada..rudy.A żeby jag  nie stał w garażu  jeździłem nim i w końcu dostałem je na zawsze..Już zaspokoiłem ciekawość??Ja nie musiałem wyjeżdżać za granicę.... A więc Panie niewaski nie będziesz mi mówił co mam robić!Rozumiesz??!!!A co ja kur...wróżka jestem,że mam wiedzieć,że naprawiasz takie auta???!!Po za tym nie słyszałem o takim teście wcześniej...A co znasz moje konto bankowe itd  panie niewaski,że piszesz o tym,że mnie nie stać na utrzymanie...???Bardzooo się człowieczku mylisz..Po prostu lubię sobie pogrzebać w aucie..i nieraz coś naprawiłem ,ale jak muszę oddać to oddam i tyle..Widzę,że z natury jesteś złośliwy...A ja tobie proponuje tu wrócić jak skończysz ze złośliwościami i zarozumialstwem...Bo nie trawię takiego zachowania...I co miło??Bo miłośnicy jaguara czy innego auta na pewno nie lubią ludzi zarozumiałych...Opryskliwych...i wyniosłych.I tak można pisać i pisać i się spierać pytanie po co...po prostu więcej wyrozumiałości..a nie dogryzania i naśmiewania bo życie jest bardzo krótkie dziś tu się spieramy na forum a jutro już ktoś może odejść na ten 2 przysłowiowy świat ..Zgadza się???Właśnie.Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2015, 14:08:43 pm wysłana przez mario0906 »

Online MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 780
  • JCPF Club Member
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 16, 2015, 18:25:23 pm »
mario0906 od niuni to się proszę od...
Jaki kto ma nick to jest tylko jego i wyłącznie jego sprawa. Koledzy wyżej strali się pomóc ale tej pomocy najwyraźniej nie chcesz. Więc zaprzestań i wstydu oszczędź. I sobie i nam.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 16, 2015, 21:52:56 pm »
Tak jest mi bardzo miło jak czytam na forum wypowiedzi na mój temat kolegów Jedrzeja czy niuni nawiasem mówiąc niunia to człowiek w bardzo poczciwym wieku to taki chłop na schwał pomimo wieku i problemów ze zdrowiem przylatuje samolotem na zloty i spotkania z zagranicy gdzie mieszka od lat i uczestniczy w życiu klubu i forum spotyka się z nami i raczy nasz swoimi opowieściami wziętymi z życia.
 Kolego mario zarejestrowałeś się na forum w marcu i zacząłeś od szukania gazownika potem regeneracja przekładni potem ogrzewanie  tylko pytania i czekanie na podane na talerzu odpowiedzi i wskazówki oczekiwałeś pomocy i za każdym razem ktoś ci coś podpowiedział pomógł w obecnym wątku po prostu przegiąłeś a ja pierwszy na to zareagowałem pytanie o to gdzie kupić test położyło mnie na łopatki jak to przeczytałem w domu przy żonie i córce usłyszałem odpowiedz od dziecka  jak to gdzie na allegro albo w sklepie motoryzacyjnym i wybuchłem śmiechem córka ma tylko osiem lat i wie co gdzie kupić a dorosły inteligentny facet który chce sobie" pogrzebać " pyta gdzie co ma kupić. Dobrze koniec tych głupot kolego mario po prostu zacznijmy od nowa fura się gotuje telefon do mnie masz dzwoń podjadę pomogę kasy za pomoc nie chcę dasz rade sam,  na ile mogę podpowiem pokaże co i gdzie, zrobisz co chcesz
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

mario0906

  • Gość
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 16, 2015, 22:28:23 pm »
Co do co2 zgoda.;)Co do Pana niunia nie wiedziałem.No to chociaż mieliście ze mnie ubaw..Masz Racje kolego niewaski zacznijmy od nowa;)I nie chciałem nikogo urazić po prostu choroba ojca mnie przytłacza...obawa o mamę ,która cały czas musi się nim zajmować itd...jeszcze awaria 1 i 2 auta...i wszystko się razem skumulowało.Więc przepraszam.

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 16, 2015, 22:38:43 pm »
No i brawo :-) dajcie sobie łapke na zgode,emocje opanowane i sie zrobiło miło i przyjemnie :-))

Online Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 16, 2015, 22:42:17 pm »
Koty łączą ludzi. Zawsze powinna być taka atmosferka. Dlatego ja się nie wtrącałem, mimo że z kolegą niewąskim nie rzadko sobie gadamy przez fona i jak któryś ma pytanie będąc na warsztacie to sobie pomagamy aby łatwiej było rozwiązywać problemy z kociskami  :-tylko :-pijaki
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 16, 2015, 22:45:27 pm »
można? można! mario, tym mercem się chyba uratowałeś, jestem wielkim fanem tej marki... Przykro mi z powodu ojca! Pozdro!
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 16, 2015, 23:00:28 pm »
...a ja przepraszam mario 0906 za inwersje cyferek w Jego nicku.
Wspolczuje mu z powodu choroby Ojca i z wielka ciekawoscia czekam na rezultaty ewentualnej interwencji niewaskiegoauta.

Kosci zostaly rzucone....mario 0906 nie ma juz chyba odwrotu!     :-tylko (nawet cieknacym)


Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 16, 2015, 23:04:51 pm »
 :-za dobra to teraz nalejcie po kielichu  :-pijaki :-gadu aaaaa telefon mam pod ręką i jak co niektórzy wiedzą np Driv3rrrr dzwonie i odbieram nawet o 24.30
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 16, 2015, 23:10:13 pm »
merol i jag, się dogdują u mnie... hihi..



http://pokazywarka.pl/tbrmm6/
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

Online Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Mam duży problem ze swoim Jagiem Pomożecie?
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 16, 2015, 23:19:27 pm »
Piękna beczka. Ja też mam chorobę zwaną Mercedes i od lutego chorobę zwaną Jaguar. Od dzieciaka chodzi za mną poliftowe W140 z M120 pod maską :D. A teraz choroba przeobraziła się jeszcze w X308/X350

Pomijam Volvo którego pewnie nigdy już nie kupię ale mam sentyment do tych aut i dalej się udzielam na forum
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8