Autor Wątek: leveling stuka wąż od pompy  (Przeczytany 3069 razy)

optre

  • Gość
leveling stuka wąż od pompy
« dnia: Wrzesień 16, 2008, 18:25:58 pm »
Witam, pod maską stuka mi wąż lub pompa od układu levelingu, niedawno kupiłem tego jaga xj40 3,6l 1988. Gdzies na forum wyczytałem ze przyczyna może być nie fachowo usunięty ten układ. Pztanie brzmi, jak sprawdzic czy mam samopoyiomujce zawieszenie cz juz przerubke?

Offline XJSC

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: leveling stuka wąż od pompy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2008, 19:15:09 pm »
Zobacz najprościej jak wyglądają tylne amortyzatory, a dokładnie dolny kołnież mocujący amortyzatory. Jeżeli kołnież jest zintegrowany ( przymocowany na stałe )do amortyzatora , to masz leveling, jeśli dolny kołnież składa się z kilku elementów, brak levelingu.
XJ40, XJSC , XJR

optre

  • Gość
Odp: leveling stuka wąż od pompy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2008, 22:39:17 pm »
dzieki chłopaki z apomoc, jak tylko sprawdze to napisze.

poliarny

  • Gość
Odp: leveling stuka wąż od pompy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2008, 10:55:32 am »
Witam
Szukaj wątku stukot z pod maski -Mailem tak samo odłączyłem kabelki i jak ręką odjął.

tobi07

  • Gość
Odp: leveling stuka wąż od pompy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2009, 19:51:50 pm »
koledzy czy to jest ta  kostka z której trzeba odłaczyc przewody  w bagazniku po usunieciu niwomatu??

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: leveling stuka wąż od pompy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2009, 04:16:10 am »
ciężko powiększyć zdjecie (nie potrzebujesz rozłączać kostki w bagażniku najważniejsze odłączyć kostkę przy tylnym zawieszeniu od sterownika NIVO i zabezpieczyć aby nie spaliła sie od wydechu czyli przewody nie dostały masy.(sterownik wywalić)

tobi07

  • Gość
Odp: leveling stuka wąż od pompy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2009, 06:49:30 am »
jarku a gdzie mam szukac tego sterownika ? Czy może po tym przewodzie co jest ta kostka na zdjęciu a przewody wchodzą pod podwozie ?