Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Swiatla tylne

<< < (2/4) > >>

rcala xj40:
ok odwoluje temat, wszystko dziala moje xj 40 dziala wspanieale jechalem caly dzien zadnych kontrolek swiecacych, cichutko milo i elegancko...zobaczymy jak dlugo  ;)

rcala xj40:
no i zauwazylem pewna zaleznosc..tzn. jak mi sie zapalia piroun  ;D to btak swiatel tylnych jak gasnie piorunek swiatla wracaja.... ??????, zdaza sie ze np. caly dzien jest ok a na wieczor zapala sie piorunek np. na 0,5h i swiatel tylnich brak, dojade do domku mija pare minut odpalam jaga piorunka brak i swiatla sa...czeski film  :-hehe

jannaf:
To może coś nie kontaktuje przy bezpieczniku odpowiedzialnym za światła. Sprawdź czy coś się tam nie wygrzało i nie wytopiło przy stykach bezpiecznika.

krystian25:
Hej. Jak możesz, to opowiedz trochę o twojej walce z komunikatem komputera na temat awarii układu elektrycznego, czyli "circuit failure". Ja mam też z tym problem i nie wiem szczerze mówiąc od czego zacząć? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki:)

hubal:
Można sprawdzić dla pewności moduł DBC10009. Są tam przekaźniki, których styki warto oczyścić, ewentualnie przelutować zimne luty jeśli występują. Moduł jest łatwo dostępny po zdjęciu osłony po stronie pasażera. U mnie to załatwiło problem ze znikaniem tylnych świateł.
pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej