Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Swiatla tylne

<< < (3/4) > >>

peres20:
mozesz tez skrzynke wymontowac bezpiecznikowa i polutowac , ale tu juz jest dylemat bo skrzynka w srodku składa sie z płytek drukowanych i sa one połoczone drucikami wlutowanymi w obie te płytki, ale nie ma problemu mi sie wydaje , bo ja np poprzecinalem te druciki malutkimi ucinaczkami do przewodów i kiedy skonczyłem juz lutowac wszystko na płytkach to zlutowałem te druciki , oczywiscie po uprzednim ustawieniu wzzgledem siebie tych dwoch płytek i jest gitara. :-za.

Do hubala , moduły swiateł sa w bagazniku i pod maska, w srodku nad nogami pasazera sa buszki z przekaznikami . Pozdrawiam. :-V

rcala xj40:
Przekazniki wyczyszczone, bezpieczniki sa ok ale dalej bez zmian zaleznosc ta sama jest sygnalizacja o spalonym bezpieczniku FUSE 1 wraz z nia znikaja swiatla stylu a i jeszcze jedna sprawa gdzies mi prad ucieka w momencie gdy pali sie pioronek  ;D czyli gdy autko nie swiatel stylu...moze jak zdejme wycieraczke wroci wszystko do normy  :-hehe ( jedzdzilem bez wycieraczki na szybie przedniej, w czasie w ktorym ja zalozylem pojawil sie pioronek )

rcala xj40:
na srode jestem jestem umowiny z elektrykiem jak on nie pomoze........to  pozostaje tylko Hary z Tybetu sznanowany szaman :-hehe

rcala xj40:
Jest juz prawie wszystko mam swiatla tylne, mam nawet przeciwmgielne  :-tylko ale sygnalizacja bezpiecznika jest nadal oraz brak oswietlenia zegarow  :-hehe...walczylem dobre kawalek czasu z woda jak wygralem bitwe to nowa wojne wytoczylo mi oswietlenie zew., gdy kolejny raz wyszedlem obronna reka osw. wew daje znac.... :-yipee

Szymon_Xj40:
Korzystając z tego, iż bardzo podobny wątek istnieje, mam pytanie odnośnie mojego problemu.
Odpalam sobie auto, włączam światła, wszystko w porządku, wyłączam światła i już ich nie ma (pozycyjne) przy ponownym włączeniu.
Światła stopu i kierunki działają, jednak pozycyjnych brak.
Jakieś pomysły ?
Dzięki z góry!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej