Autor Wątek: pokrowiec na fotel kierowcy - jasny  (Przeczytany 2230 razy)

monteki

  • Gość
pokrowiec na fotel kierowcy - jasny
« dnia: Sierpień 02, 2015, 13:39:15 pm »

Szukam jasnego pokrowca na fotel kierowcy( mam jasną skórzaną tapicerke )
ponieważ na codzień  chce  uniknąć pobrudzenia tapicerki przez spodnie jadąc z pracy .
Czy ktoś z Was znalazł  pokrowiec na fotel w jasnym kolorze ( ciemny pokrowiec będzie mocno rzucał się w oczy na jasnej tapicerce ) ?

Przeszukałem allegro i nic ;/


Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: pokrowiec na fotel kierowcy - jasny
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2015, 18:40:45 pm »
To pracujesz na budowie czy w kopalni? Kup srodek do czyszczenia skor,  wyczyść, zabezpiecz i masz spokój na pół roku
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: pokrowiec na fotel kierowcy - jasny
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2015, 21:03:17 pm »
To może lepiej "weź kredyt i zmień pracę"???
Gość zadał konkretne pytanie i raczej mu nie odpowiedziałeś. Ma sens pisanie takich "komentarzy" odnośnie czyjegoś życia?

Ja niestety nie wiem czy można gdzieś kupić jasny pokrowiec, ale może spróbuj podzwonić do tych którzy wystawiają ciemne i popytaj czy mogą takowy załatwić? Może jest jeszcze jakiś polski producent, który Ci uszyje? No nie wiem, próbuj może coś z tego wyjdzie. Powodzenia, pozdro
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: pokrowiec na fotel kierowcy - jasny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2015, 21:07:31 pm »

( mam jasną skórzaną tapicerke )

Jasną na pewno, ale raczej nie masz skóry tylko wyrób skóropodobny, wydaje mi się że w X prawdziwej skóry na Twoje szczęście nie było.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline CiGaR

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 384
Odp: pokrowiec na fotel kierowcy - jasny
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2015, 02:01:02 am »
jazabek wacław, to Cię zadziwię i dodam, że jest prawdziwa skóra, a nie wyrób skóropodobny itp  ;) chyba, że masz zamiar podważać wiedzę fachowców, którzy mi konserwowali skóry, tak samo te listwy "drewniane" to fornir, bo byłem też u kogoś kto się zajmuje remontem mebli i elementów właśnie tego typu do samochodów, pokazywałem mu je, zresztą to po nich widać, zanim napiszesz bzdurę, to zastanów się kilka razy, albo zapytaj tych co mają te auta, bo inni to czytają i wypisują różne głupoty w internecie.
Na allegro są firmy, które szyją pokrowce na zamówienie, gdzieś kiedyś na nie trafiłem, więc musisz bardziej poszukać.
Jaguar:
X350 4.2 V8 2006
X-type 2.1 V6 2002
X-type 3.0 v6 2008
S-type 3.0 V6 2000

kurak22

  • Gość
Odp: pokrowiec na fotel kierowcy - jasny
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2015, 11:06:14 am »

Czy ktoś z Was znalazł  pokrowiec na fotel w jasnym kolorze ( ciemny pokrowiec będzie mocno rzucał się w oczy na jasnej tapicerce ) ?

Przeszukałem allegro i nic ;/


Pozostaje Ci poszukać tapicera w twojej okolicy i coś takiego Ci dorobi.
Albo zwyczajnie w bagażniku mieć gatki na przebranie  :-V