Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

[XJ40] Wgnieciony tylni zderzak

<< < (2/2)

Demo:
Myslalem wlasnie zeby posciagac chromy ze wszystkich zderzakow i i wyslac do firmy ktora odswieza i galwanizuje chromy. Zrobilbym to sam ale nie mam pojecia jak to zrobic i z drugiej stony nie chcialbym pogorszyc/zepsuc tego co juz jest.

katar83:
Firma raczej bedzie droga, sam odnawialem swoje chromy, generalnie kilka warstw sprayu z cynkiem i pozniej kilka kolejnych farby jakiej bedziesz mial pod reka :) Wszystko oczywiscie oczyszczone drucianka na katowce i worek nowych srub. Calosc zajela mi na spokojnie ze dwa dni, naprawde nic trudnego i zdecydowanie wszystkim polecam :)

Demo:
Juz po naprawie zderzaka. Wszystko sie wydluzylo bo po urlopach mechanicy mieli od groma roboty i dopiero dzis odebralem auto od mechanika. Myslalem ze posiluja sie z naprostowaniem chromu ale jak powiedzialem ze mam drugi w zapasie w razie czego to chyba zrezygnowali bo powiedziano mi ze jakby nie naprostowali to i tak bedzie widac nierownosc itd.
Z drugiej strony moze to i lepiej. Fotki zderzaka po naprawie nie bede dawal bo nie ma to sensu poniewaz wyglada tak jak powinien wygladac. Zatem zamieszcze fote wczesniejszego uszkodzenia.
Takze belka byla prostowana i listwa zmieniona na uzywke w dobrym stanie, o dziwo belka nie byla przezarta rdza a i chromy jak obejrzalem byly czysciutkie co mnie oczywiscie pozytywnie zaskoczylo :) Kwota za robocizne 250zl






Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej