Autor Wątek: Pomocy! Trzęsie przodem przy przyspieszaniu ... (od 70 - 130km/h)  (Przeczytany 11063 razy)

DonDiablo

  • Gość
Odp: Pomocy! Trzęsie przodem przy przyspieszaniu ... (od 70 - 130km/h)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2009, 15:06:40 pm »
Bog48, już wszystko jasne.

Jaguś śmiga jak nowy!
A wiec trafiłem do świetnych ludzi, w końcu... Okazało się ze prawa przednia półoś była walnięta, przy okazji zrobiłem tez lewá i teraz wszystko jak nowe śmiga, nic nie trzęsie.

Znalazłem w necie firmę która regeneruje a nawet odtwarza każdą półoś do każdego samochodu. Firma mieści się w Toruniu:

http://www.motomax.pl/

Naprawdę świetna, szybka i fachowa obsługa. Przy okazji trafiłem na mechanika, bo firma Motomax nie ma serwisu, wiec trzeba półoś im dostarczyć.
U mechanika świetna, profesjonalna obsługa (przy okazji pozdrawiam szefową Justynę i szefa Piotra  ;), gość jest naprawdę prawdziwym fachowcem i świetnym człowiekiem, wszystko załatwiłem w ciągu jednego dnia, wykręca półoś dostarcza do regeneracji i odbiera, nam pozostaje tylko czekać  ;)
Przy okazji zrobił mi przegląd zawieszenia i już omówiłem się na kolejná wizytę, naprawdę polecam ten zakład, jestem więcej niż zadowolony:

http://www.motostar.worg.pl/kontakt.htm

Aha i nie jest jednym z tych którzy zobaczą Jaguara i kroją bez opamiętania...

Pozdrawiam

Offline emka

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Pomocy! Trzęsie przodem przy przyspieszaniu ... (od 70 - 130km/h)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 04, 2009, 14:37:32 pm »
Sądzę, że to sprawa wyważenia kół. Nie ufaj jednemu od wyważania. Miałem podobny przypadek (nie w jagu) - nowe opon )Michelin) Samochód bezwypadkowy i po zmianie opon trzęsło. Każde ponowne wyważenie (u tego samego mechanika) - inne ciężarki i brak efektu. Dopiero udało się na wyważarce u innego mechanika bez zdejmowania kół z samochodu. Polecam.

bog48

  • Gość
Odp: Pomocy! Trzęsie przodem przy przyspieszaniu ... (od 70 - 130km/h)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 10, 2009, 09:06:42 am »
Wielki dzieki DonDiablo wyminiłem prawą przednia półoś i dzia super , trzesienie ustalo, kamien mi spadl z serca