Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Jak to u Was jest, czyli max. prędkość samochodu i ciekawa szyba przednia

<< < (2/3) > >>

aro:
Wezcíe Koledzy pod uwage mierzac predkosc ze predkosciomierz zawsze zawyża pokazywana predkosc i to czesto nawet 10procent..

sorki...zawyza níe zaniza

natalinka:
ja jechałem max 200 więc się nie wypowiadam(facet w Superb TDI  do 180 myślał chyba że więcej się nie rozpędzę)

firemanx300:
Panowie ja zrobiłem swoim Jagiem już 20 000 tys km. Przednie szyby są po prostu zużyte mają mnóstwo mikro zarysowań, ja będe próbował na wiosne usunąć to pastę z tlenkiem kwarcu, robisz poprostu polerkę szyby. Mam nadzieje że sporą część rys usunę, napewno grubsze rysy zostaną. Jeśli to nie poskutkuje trzeba będzie pomyśleć o nowej szybie. Mój Jaguar X300 3.2 na benzynie kręci się do 6 tys jak przeciągam na pozycjia 2 i 3. W przypadku 2 biegu osiąga wg. licznika 140.

Donkihot:

--- Cytat: firemanx300 w Luty 29, 2016, 08:41:09 am --- pastę z tlenkiem kwarcu

--- Koniec cytatu ---

Zły pomysł, nie tlenek kwarcu tylko Cerium Oxide czyli Tlenek Ceru CeO2, i nie daj się namówić na "róż polerski" bo to nic nie warte.
Z przednią szybą jest pewien problem, z racji tego że jest klejona łatwo ją przegrzać (punktowo) i pęknie.
Trochę tego robiłem i w pękających szybach czołowych mam pewne doświadczenie  ;)

Yoohas:

--- Cytat: Jaguar XJ6 w Lipiec 10, 2015, 21:48:33 pm ---Ja mam 3.2 L 211 KM

--- Koniec cytatu ---

Jesteś pewien? 211 KM miał chyba dopiero x300. 3.2 w xj40 powinien mieć niecałe 200 KM.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej