Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2015

Rajd Szlakiem Tajemnic Dolnego Śląska - 11-13 września 2015 r.

<< < (8/34) > >>

Skorpion7777:
Koleżanki i Koledzy,
jak zapewne zauważyliście, na pierwszej stronie tego wątku, zmienił się nieco Program Rajdu.
Z pomocą Kolegi Moderatora (Choina) udało się podmienić arkusze Programu Rajdu.

Na Wasz wniosek, czyli niektórych osób, które już wpisały się na Listę Uczestników Rajdu, rozbudowaliśmy program niedzielny.
Otrzymaliśmy wiele pytań, dlaczego "zapomnieliśmy" o największym zamku na Dolnym Śląsku, o Zamku Książ.
Nie zapomnieliśmy, ale chcieliśmy się zmieścić w trasie rajdu do 150 km.
Jak widzicie, zgodnie z  nowym Programem Rajdu, zwiedzanie Zamku Książ przewidzieliśmy na niedzielę, w drodze powrotnej do domów - oczywiście, tylko dla chętnych, co ustalimy przy niedzielnym śniadaniu.
Myślę, że w przyszłości wrócimy jeszcze na Dolny Śląsk, gdyż zostanie nam jeszcze wiele pięknych miejsc do odwiedzenia, jak choćby Dolina Pałaców i Ogrodów, zamki Czocha i Kliczków i wiele, wiele innych.
Teraz zajęliśmy się planowaniem wyjazdu wiosną 2016, kiedy to ruszymy na północną część kraju, Pomorze, Mazury, a może ... ? O tym dowiecie się na rajdzie jesiennym. :)

Acab:
Witam, przepraszam że tak późno (rozważałem sprzedaż/zamianę kota),
deklaruję swoją obecnością wraz z żonką,
proszę o dopisanie do listy
Acab - No. 1  :-tylko

 :-A

Jag 4.0:
Witam . Wraz z narzeczoną chętnie się przyłączymy :) . Mam pytanie gdzie znajdę formularz zgłoszeniowy i dane do przelewu ? Jestem nowy na forum i nie do końca jeszcze wszystko ogarnalem :)

xjscabrio:
tez jestem zainteresowanny uzialem ja + jedna osoba. jesli jest dużo miejsc wolnych to może popytam znajomych czy by ktoś nie chciał jechać . pozycze im kotka i przyjechałbym na dwa auta :)

Skorpion7777:
Zapraszamy, miejsca u nas dostatek :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej