Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2015

V Piknik z Motoryzacją Wiry 16 sierpnia 2015

<< < (2/14) > >>

Maciejcat:

--- Cytat: Skorpion7777 w Czerwiec 30, 2015, 18:21:36 pm ---Macieju,
dwa razy Tomasza wpisałeś?
Sklonowałeś Tomka? :)
Ja pilnuję Listy, więc wszystko pod kontrolą :)



--- Koniec cytatu ---

sorki pomyłka Tomasz jest jeden
pisałem do Dominika jak się odezwie dam znać

Maciejcat:
informacja od organizatora V pikniku z motoryzacją
( pytałem czy możemy zaprezentować swoje koty na V Pikniku  i do kiedy musimy podać ilość  uczestników)

"Witam, nikt jeszcze ze mną nie rozmawiał i nie ukrywam tego, że czekałem na kontakt . Jak najbardziej jestem za i uważam, że nie powinno Was zabraknąć. Przygotujemy dla Was miejsce, a mamy go sporo, także serdecznie zapraszam  .
Wystarczy do końca lipca, a może jest u Was jakiś zabytek, który chciałby pojechać dodatkowo jeszcze w Rajdzie? Jak będzie Was sporo, proponuję umieścić logo na naszym plakacie wśród Partnerów."


no to czekamy na dalsze zgłoszenia chętnych do uczestniczenia w V pikniku z motoryzacją

pozdrawiam maciej

Wojtas:
Witam kotowiczow
z checią by uczestniczyl w tym Rajdzie ale te moje to sa jeszcze " mlodzieniaszki"
przyjazd na Rancho i wspolny wyjazd do Wir to jest to  :-za
pozdrawiam

Maciejcat:
to tylko dwie trzy wiadomości pocztą elektroniczną i ustalenie terminu podania ilości wystawiających się
jak czytaliście do końca lipca trzeba podać ilość uczestników
jeżeli ktoś chciałby wystartować w rajdzie proszę zgłaszać się  bezpośrednio do organizatora

Skorpion7777:
Wojtas,
dzięki za informację, podaj jeszcze, czy planujesz przyjechać na Rancho w piątek czy w sobotę i zrobię aktualizację Listy.
Proszę również innych chętnych na Weekend na Rancho o zgłaszanie się.
Na Rancho opalanie, grillowanie, piwkowanie, ....

NaciejCat, napisałem do Szefa V Pikniku, ale na razie milczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej