Autor Wątek: POWÓDŹ  (Przeczytany 3478 razy)

rcala xj40

  • Gość
POWÓDŹ
« dnia: Marzec 24, 2009, 18:33:37 pm »
 :-zly :-zly :-zly :-zly

Mam wilgoc w prawym przedziale bezpiecznikow.... :-K
Ktoregos ziomowego dnia chcialem odpalic kota, i nic trtrtrttrt...naladowalem aku ( gdyz dlugo nie byl w ruchu ) rowniez byla wilgoc po prawej stronie gdyz jak pamietacie pisalem FUSE 1....ale do rzeczy, radzio poradzil bym rozkrecil podszybie i wyczyscil odplyw wody, wiec wszystko zrobilem jak ksiazka pisze..., oczyscilem, farelka osuszylem i naladowalem aku, wszystko gralo zniknely pioruny na kontrolce  :) itp., i tak minelo ok 20dni, dzis postanowilem odpalic kotka aby go przestawic ( zaznaczam ze te 3 week stal pod chmurka )  i to samo, lecz z ta roznica iz teraz nie mam pradu kompletnie...wilgoc i woda oraz brak mozliwosci sprawdzenia czy mam jakies problemy z bezpiecznikami ...aku wyciagniete laduje w domku, jak naladuje to autko  bedzie w garazu i osusze..ale skad ta woda Qrwa, nie mam sil i brak mi slow.Odplyw wody wyczyszczony osobiscie i moge zapewnic ze starannie i dziala, zostaje mi tylko chyba przeprowadzic sie do san diego california.... :-jag
szlak mnie trafi jak nie dzis to za pare dni  :-zly :-wstyd

rcala xj40

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2009, 18:56:42 pm »
nie

autoklima

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2009, 19:50:38 pm »
ja bym również sprawdził jak szyba przednia sie trzyma

rcala xj40

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2009, 20:08:23 pm »
Panowie odplyw jest drozny, caly 17-letni syf zostal usuniety z podszybia, autko jest naprawde dbane.......

rcala xj40

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2009, 07:25:40 am »
odplyw jest drozny, pileczka od pinponga przeleci bez problemu, banana rowniez wsadze... :-hehe, wiec szukam innego miejsca gdzie woda moze sie dostawac ale gdzie.... ??????

autoklima

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2009, 09:11:21 am »
sprawdż jak już pisałem czy szyba sie dobrze trzyma miałem w 2 kotach własnie tak że woda dostawała się przez żle wklejoną szybe

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2009, 09:42:22 am »
sprawdz gumę (czy nema pekniec )pomiędzy drzwiami a karoseria która przechodza przewody elektryczne zasilajace wszystko w drzwiach.
jesli masz wilgoć na puszce bezpieczników przeczysc koniecznie 4 tylne kostki  bo pozniej wszystkie bezpieczniki dzialaja a elektryka do systemów nie dochodzi.

szef

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2009, 12:35:51 pm »
Witam a ja mam u sibie szyber i właśnie odkleja mi sie minimalnie koncowka podsufitki i cieknie mi do kufra woda centralnie przez tylnia klape przez srodek wykladziny klapy . Czy trzeba zdjac sufit i cos z odplywami od szyberdachu moze byc bo inne opcje juz chyba sprawdzilem  ??????

rcala xj40

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2009, 18:51:22 pm »
znalazlem chyba miejsce w ktorym dostaje sie woda chyba...a wiec rozebralem ile moglem auto oczy, uszy i dlonie  mialem w gotowosci, obok tesciu z wezem calowym czekajacy na haslo, krzyk z mej strony " tesciu lej " tesciu nie tylko dobrze leje do kieliszka ale jak sie okazalo rowniez po kocie potrafi niezle polac  ;D, diagnoza lewy dolny rog podszybia do bani cieknie boczkiem pod nadkolem do kabelkow gdzie nie ma oslony kabelkiem do gabeczki po prawej stronie przy puszce z bezpiecznikami w ruch silikon i jutro znowu bedziemy lac, teraz tesciu krzyczy haslo lej, lej,lej ale to juz ja leje w domku ;)

dlugiv8

  • Gość
Odp: POWÓDŹ
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2009, 21:07:55 pm »
to samo wlasnie przerabialem u siebie.proponuje zebys wyjal skrzyneczke bezpiecznikow na ktora kapalo i po rozebraniu przemyl calosc acetonem.
pozdrawiam