Autor Wątek: Evi_R nierzetelny sprzedawca.  (Przeczytany 5630 razy)

Offline KrzysiekEg

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 410
Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« dnia: Marzec 01, 2013, 11:57:17 am »
Witam.
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale przydał by się jakiś z listą nieuczciwych i złych sprzedawców. Post ten pisze jako ostrzeżenie dla innych.
Zamówiłem od sprzedawcy na Allegro Evi_R z Włodawy, tylny prawy tłumik, mój bład że zrobiłem to telefonicznie i poza Allegro. Tłumik miał być do X300. Przyszedł lewy i do x308, do tego nawet im się nie chciało odkręcić opaski tylko ciachneli fleksem w połowie rure.
Dzwonie do sprzedawcy i mówie jaki problem, to uslyszałem że to żadna różnica czy 300 czy 308, i że to jest prawy. Po moim stwierdzeniu że jednak lewy, jeszcze wtedy uprzejmy pan stwierdził że wyśle mi ten prawy, a ja mam mu odesłac ten lewy. No coż, tydzień minał, tłumika nie widac, na pare telefonów usłyszałem że już wysłany, że mi poda numer przesyłki itp. Oczywiście pan ani razu nie oddzwonił nie wspominając o SMS. Teraz już nawet nie odbiera mojego telefonu tylko się rozłacza.  Oczywiście do tej pory nie ma przysłanego prawego wydechu.
Więc każdy może sobie ocenić postępowanie tej firmy i zastanowić się trzy razy zanim coś od nich zamówi. Ja stanowczo odradzam.
Dodam dane z Allegro.
Firma Handlowa
Auto-Problem Rysio Ewa
Orchówek ul. Nadbużańska 12
22-200 Włodawa
http://allegro.pl/my_page.php?uid=7833253
ale ja wpłacałem na konto pana Horszczaruka, wprawdzie adres ten sam ale konto i nazwisko inne.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2013, 12:28:07 pm wysłana przez KrzysiekEg »
xj6 4,0 Sovereign 1996

d0magnum

  • Gość
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2013, 14:07:41 pm »
 A ja kupiłem u niego skrzynie biegów również "na gębę" poza allegro, zamówiłem o 15 a następnego dnia o 9 rano była u mnie , dobrze zapakowana w drewnianą skrzynie, część sprawna, jeździ doskonale.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2013, 14:29:34 pm wysłana przez d0magnum »

Offline jazabek wac³aw

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2013, 14:26:26 pm »
Też u nich kupiłem jakiś drobiazg, wszystko było OK, towar był dobrze zapakowany i dotarł szybko, był też paragon.

Jak by się  kupiło normalnie przez Allegro a nie oszczędnie to problemu by nie było.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.

d0magnum

  • Gość
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2013, 19:29:13 pm »
kupiłem kolejne części, m.in zacisk hamulcowy , dostałem można powiedzieć śmiało nówke, patrząc po fotkach z allegro to inni handlują zardzewiałym złomem, ja dostałem srebrny zacisk z nowiutkim tłokiem. Proponuję zmienić temat bo sprzedawca jest jednak rzetelny.

kamila18kalisz

  • Gość
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2013, 19:36:33 pm »
Ale reklama d0magnum :-hehe

BlackV6

  • Gość
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2013, 19:36:56 pm »
Kolega się zawiódł i opisał sprawę co i jak , Ty kupiłeś i było wszystko ok , wybór kupić czy nie należy do użytkowników .

Temat zamykam!!!!

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Nie polecani sprzedawcy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2015, 14:05:48 pm »
Nie wiem czy taki dział już istnieje, jak tak to bardzo proszę o przeniesienie tego postu we właściwe miejsce.
Chciałbym wszystkich użytkowników forum ostrzec przed sprzedającym na portalu all... o nicku Evi_R.
Tacy sprzedający powinni mieć zakaz handlu

Offline Zdrapciooh

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 440
  • S-Type 2004 2.7 Diesel Sport
Odp: Nie polecani sprzedawcy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2015, 15:45:54 pm »
Nie wiem czy taki dział już istnieje, jak tak to bardzo proszę o przeniesienie tego postu we właściwe miejsce.
Chciałbym wszystkich użytkowników forum ostrzec przed sprzedającym na portalu all... o nicku Evi_R.
Tacy sprzedający powinni mieć zakaz handlu

Ja też się pod tym podpisuję. Kupiłem u nich raz alternator i raz moduł klimy. Wbrew zapewnieniom sprzedawcy, jedno i drugie było w stanie niedziałającym.
Jest: XF 2015 2.0t Luxury
By³: S-Type 2.7d Sport

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2015, 19:00:43 pm »
Podpisuję się . Nie jestem zadowolony z tej firmy. Zamówiłem przez all......o moduł głosu ( niemiecki ) , który kosztował 169 złotych + przesyłka . A dostałem ( angielski ) wart na aukcji 160 złociszy . Reklamowałem zaraz po rozpakowaniu przesyłki . Gościu powiedział że po Świętach Wielkanocnych sprawdzi co i jak , czemu nastąpiła pomyłka ? Obiecał że jako wyrównanie różnicy w cenie wyśle mi ( światłowód ) do podłączenia modułu . Tyle go widzę  :- pojecia :- pojecia
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r

wicherrr

  • Gość
Odp: Evi_R nierzetelny sprzedawca.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2015, 18:55:28 pm »
To ja może też coś dodam od siebie. Również zakupiłem u tego " Pana" tylną klapę i zderzak. Zderzak przyszedł taki jak na aukcji, jednak klapa na zdjęciach igła - nówka sztuka, kompletna z blendą i przyciskiem i emblematami. Po rozpakowaniu, klapa zagięta - ok zdarza się, kurier wiadomo. Jednak blenda z połamanymi zaczepami i porysowana, leżała z boku, emblematy to samo, brak przycisku. Głównie zdecydowałem się na zakup tej klapy ze względu na kolor tej klapy oraz stan idealny blendy...Po telefonie o wymianę blendy,również otrzymałem informację ze musi sprawdzić itp. 2 dni zbywania. Odesłał bym tą klapę, jednak wysyłka wynosiła 80zł a klapa 90zł, a nie zwraca kosztów wysyłki jak mnie poinformował telefonicznie. Stąd też w ramach podziękowania otrzymał odemnie stosowny komentarz na allegro oraz darmową reklamę na forum  :-thank