Autor Wątek: Xenon bez spryskiwaczy  (Przeczytany 2517 razy)

Math

  • Gość
Xenon bez spryskiwaczy
« dnia: Kwiecień 20, 2015, 15:15:16 pm »
Witam, jestem nowy na forum :).
Jestem w trakcie kupowania X-type'a i zastanawia mnie parę rzeczy.
W wybranym aucie nie ma spryskiwaczy od lamp ksenonowych.
W internecie da się znaleźć parę takich aut. To wina złego skompletowania po wypadku czy po prostu takie wychodziły?
Pozdrawiam

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 805
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2015, 15:35:13 pm »
Może koledzy znający Koty z USA bardziej przybliżą temat czy wychodziły na tamtejszy rynek bez spryskiwaczy (prawo w USA nie wymaga stosowania spryskiwaczy).
Choć wątpię czy wychodziły bez.
W europie jest taki obowiązek i z naszego rynku musza mieć spryskiwacze.

Math

  • Gość
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2015, 15:38:47 pm »
Samochód właśnie pochodzi ze Stanów.
Dzięki za wskazówkę:)

Offline Hooyeman

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 83
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2015, 16:06:31 pm »
Wychodziły w usa bez spryskiwaczy

Math

  • Gość
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2015, 18:33:13 pm »
Dzięki bardzo, a wiesz, czy dotyczy to wszystkich roczników ?

cyberda

  • Gość
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2015, 20:10:36 pm »
Możesz mieć problemy na przeglądzie, a raczej na pewno będziesz je miał bo na spryskiwacze zwracają uwagę na spryskiwacze.

Math

  • Gość
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2015, 21:05:47 pm »
Dzięki bardzo za pomoc !:)

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2015, 13:17:41 pm »
A amerykańce w Xenonach miały automatyczne poziomowanie reflektorów?

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 805
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2015, 13:57:54 pm »
Mam kolegę w Helli, który to obecnie stacjonuje na stałe w Chinach, stad odpowiedź na to pytanie będę wstanie przekazać za jakiś czas.
Lampy do X-a produkowali w Czechach i z tego co wiem, ze względu na niski koszt samego układu samo poziomowania wsadzali go zawsze (przynajmniej częsta praktyka w firmach produkujących oryginalne lampy).

Może ktoś rozbierał lampy z amerykańca, to może potwierdzi by była w 100% pewność.

Tak czy siak z amerykańcami nie wszystko jest tak różowo, nie które furki mają inne mapy silnika na USA ze względu na ichniejsze tanie choć gówniane paliwo.

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Xenon bez spryskiwaczy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 21, 2015, 14:07:10 pm »
Mam kolegę w Helli, który to obecnie stacjonuje na stałe w Chinach, stad odpowiedź na to pytanie będę wstanie przekazać za jakiś czas.
Lampy do X-a produkowali w Czechach i z tego co wiem, ze względu na niski koszt samego układu samo poziomowania wsadzali go zawsze (przynajmniej częsta praktyka w firmach produkujących oryginalne lampy).

Może ktoś rozbierał lampy z amerykańca, to może potwierdzi by była w 100% pewność.

Tak czy siak z amerykańcami nie wszystko jest tak różowo, nie które furki mają inne mapy silnika na USA ze względu na ichniejsze tanie choć gówniane paliwo.

W Czechach (Autopal), w UK i nietylko, mam europejczyki i angliki różne, nawet europejskie lampy "Made in UK" zasranawia mnie bo widzę w amerykacach cały czas przełączniki świateł z regulatorami manualnymi od poziomowania reflektorów i mnie to zastanawia. W sumie na żywo nie widziałem amerykańca z fabrycznym xenonem, a jeśli ktoś ma takowego i jest pewien że to jest taki, to proszę o VIN a sprawdzimy to w JWDS lub SDD.