Autor Wątek: Jak wam sie podoba?  (Przeczytany 4217 razy)

optre

  • Gość
Jak wam sie podoba?
« dnia: Kwiecień 16, 2009, 23:15:27 pm »
Jak wam sie podoba?








optre

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2009, 23:48:19 pm »
Tak ale te dekoracje maja podwujne zastosowanie, zakrywają niedoskonałości mojego autka, mam kilka wad lakieru, a przy takic dekoracjach tego niewidać, ale jak zrobie blacharke i odmaluje to napewno nie bedę montował tyle dekoracji, o ile jeszcze wogle jakieś dekoracje będę montował, teraz robie koledze przysluge, puki co nie zajmuje się tym zawodowo.

skorpion23

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2009, 00:45:07 am »
Nie to,żebym chciał Ciebie obrazić,ale to co zrobiłeś na tym pięknym Jaguarze to straszna WIOCHA  :-thumpdown Jeżeli już chcesz coś zakładać do ślubu to niech to będzie skromne i subtelne. Auto ma samo w sobie być ozdobą ślubu,a nie robić wioskę  :-hehe Nie ważne jakie ma wady!!! Ważne,że to JAGUAR!!! Nikt i nic nie jest doskonałe !!!

skorpion23

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2009, 00:51:13 am »
To przybranie jest już dla mnie przesadzone,bo Jaguar sam w sobie jest piękny i nie potrzebuję już żadnych dodatków  :-wstyd

Bazyli

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2009, 00:58:51 am »
Kiedyś wiozłem Kotem znajomych do ślubu, ale zapowiedziałem - żadnych dekoracji i co? I było świetnie, bo samochód był wystarczającą ozdobą. Bo jak ślub to  :-tylko

optre

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2009, 01:04:39 am »
Chyba zrezygnuje z tych wstążek. Też wolę mojego jagusia bez tych kokardek i koronek, ale ozdoby na masce zostawie, zeby bylo widac że to ślub jedzie.

artleks

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2009, 07:06:09 am »
Jesli moge wyrazic swoje zdanie:
- oszczednosc jak najbardziej wskazana - wystarczy male kokardki na klamkach, tablica okazjlonalna i kwiaty w tym samym kolorze na masce  :-za

szpulek

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2009, 09:56:08 am »
Tak ozdobic to mozna jakies bmw albo mesia, zeby go zakryc. Ale jaga to przesada. Sam jechalem rollsem do slubu i wrecz nie pozwolilem nic zakryc, auto bylo zbyt piekne.. pzdr

adam74

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2009, 20:39:17 pm »
[...] Tak ale te dekoracje maja podwujne zastosowanie, zakrywają niedoskonałości mojego autka, mam kilka wad lakieru [...]

Optre - widziałem twoją 40stke nie jest aż tak dziurawa jak byś sugerował w ilości wstążek i innych gadżetów..... Kociak jest piękny bez takich popierdułek

Ostatnio miałem przyjemność być kierowcą na tego typu imprezie - moja eska miała tylko gniazdo (dwa gołąbki) na masce i kokardki na klamkach - reszta....... reszta była zupełnie niepotrzebna

a tak przy okazji Mr.Cat - może mam szansę choć na jedną fotkę jagusia w dekoracjach? popytaj koleżeństwa  :-W

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 17, 2009, 21:02:57 pm »
moja eska miała tylko gniazdo (dwa gołąbki) na masce

ja tez mialem kiedys golob na masce. usiadl bez pozwolenie ladowania i to byle jego ostatnie ladowanie  :-wstyd

optre, nie lamuj sie, czasem mniej jest wiecej.

Pieterek

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:01:24 am »
No to może tak jak w moim załączniku?

szpulek

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:02:29 am »
fajne przystrojenie bo nie zaslania auta :) pzdr

naughtycat23

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2009, 15:23:08 pm »
Dorzuce swoja fotke akurat mam ze slubu i wydaje mi sie ze w zupelnosci wystarcza bukiet kwiatow na masce oraz delikatne wstazeczki kolo klamek. Uwierz mi na slowo ze mimo iz moj samochod mial rdze kolo lusterka, przyrdzewiale nadkola i pare jeszcze szpetych niedorobek wyszscy byli zachwyceni samochodem bo widzieli caloksztal a nie szczegoly ( ktorych juz na szczescie nie ma :). Strasznie latwo jest przesadzic z ozdobami a torche sie orientuje w temacie poniewaz mam zamiar swiadczyc troszke takie uslugi. Wieczorem podesle jak najwiecej fotek ( maja spory rozmiar ) robione byly nocka ale mimo wszystko samochod wygladal poporstu BOSKO!!!!

W tym przypadku podpisuje sie pod slowami innych forumowicz mniej znaczy wiecej pozdrawiam  :-V

CRUISER

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 22, 2009, 22:23:25 pm »
Te wstążki delikatnie mówiąc drobnomieszczańskie, sugerował bym coś delikatniejszego. Skoro koniecznie chcesz zakryć "niedoskonałości" może lepsze będzie coś zielonego z kwiaciarni.Doczepione miejscami drobne elementy bluszczu wyglądaja ciekawie i spełnia swoje zadanie lepiej niż wstęga krepopodobna.

szpulek

  • Gość
Odp: Jak wam sie podoba?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2009, 07:56:37 am »
Nie wiem czy to Twoje auto, ale jesli tak to czy auto ma oryginalny lakier? Pytam bo nie widze paskow na boku karoserii, a od dluzszego czasu staram sie dowiedziec czy 308mki wychodzily tez bez paskow.. pzdr