Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

fuel fail 44 błąd 44

<< < (2/3) > >>

barto480/daimler:
dołączę się do tematu a czy bbłąd 44 może też odpowiadać za zapchany filtr paliwa lub zle działającą pompę paliwa ?
wymieniłem sonde i czujnik i przy około 180 wlącza sie błąd 44

Jaguar XJ6:
Błąd 44 teoretycznie tyczy się sondy , ale według mnie tyczy się on błędnego działania wszystkich czujników / urządzeń biorących udział w dostosowaniu odpowiedniej mieszanki . Także , może to być sonda , może być nawet filtr paliwa ( za małe ciśnienie ) , czujnik CTS , przepływomierz ( miałem zabrudzony i też był błąd 44 ) . Niestety nasze kochane Jaguary XJ40 są za stare , żeby mieć OBD2 i dlatego trzeba diagnozę robić poprzez pomiary poszczególnych urządzeń / czujników .

Przemko:
Jeżeli chodzi o zapchany filtr paliwa to w moim przypadku auto  nie chciało chodzić przerywal  na wolnych obrotach i gasl błędu nie miałem zadnego

barto480/daimler:
wymieniłem sonde ale nie na oryginalna boscha i moze to byc że przy tz gaz do podlogi czasami wlacza sie ten błąd ale też muszę się zabrac za filtr paliwa przewody łączace z filtrem sa tak zardzewiale i tz. zespawane rdzą ze aż się boje to ruszać:) dlatego tez filtr podejrzewałem

Przemko:
dalej problem po wymianie czujnika temperatury silnika teraz pokazał błąd fuel fail 29 silnik lekko falluje  obroty od 800 - 1000

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej