Autor Wątek: Exhaust i nie tylko.  (Przeczytany 1551 razy)

DanielR

  • Gość
Exhaust i nie tylko.
« dnia: Luty 11, 2015, 20:27:54 pm »
Witam.
Jestem tu nowy, posiadam od niedawna jaguar'a S-Type 4.0 i chciałbym zmienić sobie tłumiki. Nie chodzi mi o jakis wiejski tuning czy coś w tym stylu tylko po prostu podkreślenie tego wielkiego i pięknego silnika jakim jest V8. Wiem że temat był juz poruszany, lecz chciałbym, aby ktoś wypowiedział sie na ten temat, kto taki tuning zrobił i odpowiedział na moje pytanie, a więc:
-Czy trzeba całe nowe tłumiki kupować
-Czy wystarczy tylko zmiana tłumików końcowych(jeżeli tak to na jakie, z jakiej firmy są najlepsze)
Drugie pytanie polega na tym, iż pierwszy raz spotkałem sie z takim czyms jak na P bądz N chce przygazować to obroty dochodzą do 3tys. I moje pytanie jest takie czy to tak powinno być?
Zastanawia mnie czy przyciski do opuszczania szyb itp są podświetlane, bo mi nie świecą, a niektórzy mowili ze nie swieca. Jezeli jest możliwosc sprawdzenia bezpiecznika to jakie ma oznaczenie?
Z Góry Dziekuje i POZDRAWIAM!

seba78

  • Gość
Odp: Exhaust i nie tylko.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2015, 21:10:44 pm »
Witaj
Co do ładniejszego brzmienia na youtube jest pełno filmików i zazwyczaj ludziska opisują co wsadzili np.https://www.youtube.com/watch?v=ssDZGGQj7WQ
na P i na N obroty idą do 3,5 i to jest normalne tak powinno być. Co do podświetlenia przycisków u mnie i u kolegi przyciski świecą się przy fotelu kierowcy pasażer z przodu i z tyłu już nie ma podświetlanych ale nie jestem pewien czy tak powinno być
Pozdrawiam

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Exhaust i nie tylko.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2015, 21:13:06 pm »
taaaaaaaaaaaaaa dokładnie a wydech bym zostawił fabryczny to ideał pięknie mruczy www.youtube.com/watch?v=gEjBs5GfD-0
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2015, 21:22:23 pm wysłana przez niewaskieauto »
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

DanielR

  • Gość
Odp: Exhaust i nie tylko.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2015, 21:36:58 pm »
Więc o jedną sprawę jestem spokojnieszy, a dokładnie z tymi obrotami. A co do tłumików to mam oryginalne, ale moim zdaniem są troszeczkę za ciche. Chciałbym TYLKO podkreślić moc silnika więc bede musiał grzebać dalej w tej sprawie. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Exhaust i nie tylko.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2015, 11:22:12 am »
Przeżyj forum jes kilka wydechow które chlopaki montowali i sa linki do sprzedawcow a te podswietlanie ma tylko kierowca w przyciskach :-A
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM