Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

PROBLEM Z PALENIEM

<< < (3/4) > >>

grzechch:
A może powinieneś najpierw wymienić komputer na jakiś używany i sprawdzić czy to nie on jest powodem

Roobs:

--- Cytat: BOBEK46 w Marzec 03, 2015, 08:41:07 am ---Problemu cd.
Jestem zalamany poprostu.Zostal sprawdzony czujnik ulozenia walu,ustawienie razrzadu wymieniona pompa w zbiorniku wymieniona pompa wysokiego cisnienia zostaly zregenerowane wtryski i wreszcie odpalil.
Mialem dzisiaj odbierac i co wczoraj dostaje telefon wieczorem ze ponownie nie pali.
Powiedzcie gdzie jes ten blad i kto go popelnia mechanik ma dosyc tego samochodu i kaze mi go zabierac.Gdzie tkwi problem uklad paliwowy mieli wyczyscic wlacznie z wylaniem paliwa wiec co jest nie tak .PROSZE WSZYSTKICH O POMOC


--- Koniec cytatu ---

Mój kolega kiedyś miał podobna sytuację, wymienił wszystko aż wreszcie zaholowałem go do mojego znajomego. Sprawę załatwił w 5 min. Winę ponosił alarm, który raz działał dobrze raz blokował się. Po rozpieciu wszystko śmiga do dziś.
Tak na odległość trudno diagnozować.

PS

Możliwe że auto w ogóle nie paliło tylko tak Ci powiedzieli abyś się nie sadził że pół auta wymienione a problem dalej jest :)

Driv3rrrr:
A komputer diagnostyczny to był w ogóle podłączany?? Moim zdaniem problem po stronie sterownika silnika lub immobilaiser.

BOBEK46:
nie pokazuje bledu.przypuszczam ze ponownie wtryski stoja bo bylem w warsztacie czyscili uklad ale od filtra do wtryskow w zbiorniku zostalo to co bylo
Skoro silnik pracowal po tych operacjach a tu nagle stop

BOBEK46:
I wreszcie jezdze od tygodnia po prawie trzech miesiacach przygod w warsztatach.w anglii i serwis i warsztat nie znalezli przyczyny dopiero po wyslaniu do polski do Swiebodzina po dwoch dniach znalezli przyczyne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej