Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

elektryka z innego rocznika - przerzucanie gratów Jaguar XJ40

<< < (2/2)

sebek1111:
Powiem Ci co ja bym zrobił, zeby miec absolutna pewność czy dana rzecz da sie przełożyć.

Bierzesz schematy elektryczne starej wersji i nowej wersji, porównujesz to co masz zamiar przełożyć i masz właściwie 100% pogladu na sytuacje.

Ale pamietaj, ze elektryka to pikuś bo w tych autach na prawde wiele sie różni, zaskoczony byles oblachowaniem, to pamietaj ze jak pisalem np, taki zderzak nie pasuje, wiec i pas tylny i przedni sie rozni, akumutalor w innym miejscu (pod maska badz w bagazniku), np. Hamulce najpierw wspomagala pompa nivo, potem chyba jakas osobna pompa, potem pompa elektryczna.... Wiec dobrze sie upewnij, ze czesci obsługiwane elektrycznie, wogule beda fizycznie na swoje miejsca pasowac.

Michal_sk8:
rozumiem, blachą mnie jedynie zadziwiłeś, bo wszystko inne wiem że było zmieniane

mój kot jest sprawny a chce jedynie dołożyć pasy, mam takie schematy






sebek1111:
Przestudiuj schematy elektryczne wersji z ktorej chcesz przekladac i swojej, oraz katalogi czesci starego i nowego, powiniennes w ten sposob uzyskac odpowiedz, czy czesci pasuja.

Odpisze Ci jeszcze o przerobce swiatel na okrągle: powiem Ci ze na 100% nie musisz zmieniac modułów wogule.

Wystarczy do swiateł długich dolutowac wtyczke (poprostu dlugie swiatla rozgaleziesz na dwa reflektory i ot cala robota. Wszystko bedzie dzialac. Jedyna roznica to, ze jak padnie ci jedna, zarowka dlugich światel, to nie zapali ci sie kontrolka na desce (bo bedziesz mial rozgalezione na dwie zarowki rownolegle).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej