Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2014

TERMIN zakończenia sezonu JCP 2014 - ANKIETA

(1/6) > >>

Alex666:
Ogłaszamy ANKIETĘ dotyczącą wyboru terminu zakończenia sezonu JCP 2014 w Rancho & Spa k/Piły u Kolegi Sławka (Skorpion7777)

Proponowany plan to m.in:
*wejście do posiadłości Senatora Stokłosy (pod Piłą), gdzie będzie można zwiedzić muzeum trofeów myśliwskich oraz hangar z 8-ma statkami powietrznymi
*zwiedzenie szkoły policji w Pile
*rajd po okolicy (ok 100km) oraz wystawa kotów na rynku w Pile
*biesiada przy grillu na Rancho i kocie pogaduchy

Bardzo proszę o głosowanie w ankiecie na górze wątku, jaki termin Wam bardziej pasuje. Proszę o głosowanie jedynie w przypadku 100% pewności przyjazdu!
Głosy liczymy od zera. Ci, którzy się zadeklarowali poprzednio, proszeni również są o oddanie głosu.

Minimalna ilość kotów: 10.


--- Cytat: Skorpion7777 w Wrzesień 22, 2014, 14:44:25 pm ---Pragnę zaznaczyć, że czasem mamy w listopadzie przymrozki, a nie wszyscy używają kotów w zimowych kaloszach.
Proszę o potwierdzenie zainteresowania innym terminem TYLKO wtedy, kiedy jesteście pewni na 100%

Dziękuję.

--- Koniec cytatu ---

Wojtas:
witam kotowiczow
plan zlotu barrrdzo napiety  :-clap
zaglosowalem za terminem pazdziernikowym czego i innym zycze
 :-za

Maciejcat:
Witam
plan zakończenia sezonu bardzo ciekawy  na Rancho byłem też i tu powiem albo nic nie powiem przyjedziecie do Sławka sami zobaczycie na pewno będziecie zadowoleni
jest kilka osób które próbujemy przekonać więc jak się uda będzie nas więcej będzie weselej

pozdrawiam maciej

Lukaz:
Zagłosowałem za listopadem, bo chętnie bym się stawił, mam dobre zimówki ... no i w październiku po prostu będę za granicą w tych dniach, a niestety nie mogę przełożyć :/

Skorpion7777:
Witaj Lukaz,
jeszcze się takie nie urodził, aby wszystkim dogodził, więc nie ma takiego terminu, aby wszyscy mogli w jednym czasie przyjechać.

Razi natomiast mała ilość chętnych, aktywnych, w porównaniu do ilości ponad 4000 forumowiczów.
Oczywiście, każdy zdaje sobie sprawę, że Forum, to nie Klub, ale zlot, zjazd, rajd, spotkanie, to okazje, aby część forumowiczów aktywniej się angażowała i stawała członkami Klubu.
Czego, mam nadzieję, wszyscy sobie życzymy.
Do zobaczenia na Rancho.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej