Autor Wątek: Tuleja wahacza , tylnego wzdluznego (zamiennik)  (Przeczytany 1558 razy)

Offline dzikus2232

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Tuleja wahacza , tylnego wzdluznego (zamiennik)
« dnia: Styczeń 24, 2017, 12:38:41 pm »
Witam , jestem nowy na forum oraz nowym uzytkownikiem Jaguara x-type 2.0 diesel 130 km 2004 r . Mam problem ze znaleznieniem tulei do wahacza tylnego wzdluznego , to ta tuleja blizej srodka pojazdu nie laczaca z piasta kola ( takie info od mechanika) moglby mi ktos powiedziec dokladnie od ktorego forda moglbym nabyc takki zamiennik albo ma ktos jakas sprawdzona strone ? bo w serwisie jaguara moge ja dostac za 122 zl wiec troche sporo . z gory dzieki za informacje :)

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 876
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG

Offline dzikus2232

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Tuleja wahacza , tylnego wzdluznego (zamiennik)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2017, 12:56:50 pm »
sorry ale jestem zielony jak juz mowilem i nic tutaj nie widze o tuleji wahacza wzdluznego tylnego oraz chcialem sie zapytac czy u mnie bedzie ta sama czesc   bo w watku ktory mi wyslales jest mowa o jagu 2.1 bezyna a ja mam 2.0 D . i ewentualnie pod ktorym nr na rysunku jest ta tuleja wahacza wzdluznego ktorej szukam :)

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004

Offline dzikus2232

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Tuleja wahacza , tylnego wzdluznego (zamiennik)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2017, 13:29:44 pm »
widze ze posaidacz tego samego modelu wiec pewnie sprawdzone :) dzieki wielkie kolego , nie lada problemu mi ta tualeja przysporzyla ;p

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
Odp: Tuleja wahacza , tylnego wzdluznego (zamiennik)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2017, 13:54:00 pm »
Tuleję kupisz w każdym sklepie z częściami do Forda( Na Allegro też). Ja u siebie miałem wymieniany cały wahacz , od Focusa, ale pasuje też od Mondeo II kombi.
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004

Offline dzikus2232

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Tuleja wahacza , tylnego wzdluznego (zamiennik)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2017, 14:11:43 pm »
no ja wlasnie tez mialem caly wahacz wymieniany , kupilem uzywany i tuleja byla wyrabana a wlasnie nie wiedzialem z ktorych fordow beda pasowac, obdzwonilem pol internetu i nikt nic nie wie , dobrze ze forum dziala bo na auto juz 2 tyg czekam i caly czas cos :) dzieki za info